Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 1054Victòries · 455Taules · 123Derrotes · 476Estàndard · 657Ràpid · 397Blanques · 541Negres · 513
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1054 | 455 43,2% | 123 11,7% | 476 45,2% |
| Total · blanques | 541 | 242 44,7% | 73 13,5% | 226 41,8% |
| Total · negres | 513 | 213 41,5% | 50 9,8% | 250 48,7% |
| Estàndard | 657 | 270 41,1% | 99 15,1% | 288 43,8% |
| Estàndard · blanques | 337 | 144 42,7% | 58 17,2% | 135 40,1% |
| Estàndard · negres | 320 | 126 39,4% | 41 12,8% | 153 47,8% |
| Ràpid | 397 | 185 46,6% | 24 6,1% | 188 47,4% |
| Ràpid · blanques | 204 | 98 48,0% | 15 7,4% | 91 44,6% |
| Ràpid · negres | 193 | 87 45,1% | 9 4,7% | 97 50,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1036Victòries · 446Taules · 122Derrotes · 468Estàndard · 657Ràpid · 379Blanques · 531Negres · 505
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1036 | 446 43,1% | 122 11,8% | 468 45,2% |
| Total · blanques | 531 | 238 44,8% | 73 13,8% | 220 41,4% |
| Total · negres | 505 | 208 41,2% | 49 9,7% | 248 49,1% |
| Estàndard | 657 | 270 41,1% | 99 15,1% | 288 43,8% |
| Estàndard · blanques | 337 | 144 42,7% | 58 17,2% | 135 40,1% |
| Estàndard · negres | 320 | 126 39,4% | 41 12,8% | 153 47,8% |
| Ràpid | 379 | 176 46,4% | 23 6,1% | 180 47,5% |
| Ràpid · blanques | 194 | 94 48,5% | 15 7,7% | 85 43,8% |
| Ràpid · negres | 185 | 82 44,3% | 8 4,3% | 95 51,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1036Victòries · 446Taules · 122Derrotes · 468Estàndard · 657Ràpid · 379Blanques · 531Negres · 505
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1036 | 446 43,1% | 122 11,8% | 468 45,2% |
| Total · blanques | 531 | 238 44,8% | 73 13,8% | 220 41,4% |
| Total · negres | 505 | 208 41,2% | 49 9,7% | 248 49,1% |
| Estàndard | 657 | 270 41,1% | 99 15,1% | 288 43,8% |
| Estàndard · blanques | 337 | 144 42,7% | 58 17,2% | 135 40,1% |
| Estàndard · negres | 320 | 126 39,4% | 41 12,8% | 153 47,8% |
| Ràpid | 379 | 176 46,4% | 23 6,1% | 180 47,5% |
| Ràpid · blanques | 194 | 94 48,5% | 15 7,7% | 85 43,8% |
| Ràpid · negres | 185 | 82 44,3% | 8 4,3% | 95 51,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1036Victòries · 446Taules · 122Derrotes · 468Estàndard · 657Ràpid · 379Blanques · 531Negres · 505
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1036 | 446 43,1% | 122 11,8% | 468 45,2% |
| Total · blanques | 531 | 238 44,8% | 73 13,8% | 220 41,4% |
| Total · negres | 505 | 208 41,2% | 49 9,7% | 248 49,1% |
| Estàndard | 657 | 270 41,1% | 99 15,1% | 288 43,8% |
| Estàndard · blanques | 337 | 144 42,7% | 58 17,2% | 135 40,1% |
| Estàndard · negres | 320 | 126 39,4% | 41 12,8% | 153 47,8% |
| Ràpid | 379 | 176 46,4% | 23 6,1% | 180 47,5% |
| Ràpid · blanques | 194 | 94 48,5% | 15 7,7% | 85 43,8% |
| Ràpid · negres | 185 | 82 44,3% | 8 4,3% | 95 51,4% |
