Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 318Victòries · 157Taules · 44Derrotes · 117Estàndard · 258Ràpid · 60Blanques · 155Negres · 163
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 318 | 157 49,4% | 44 13,8% | 117 36,8% |
| Total · blanques | 155 | 76 49,0% | 24 15,5% | 55 35,5% |
| Total · negres | 163 | 81 49,7% | 20 12,3% | 62 38,0% |
| Estàndard | 258 | 127 49,2% | 39 15,1% | 92 35,7% |
| Estàndard · blanques | 125 | 60 48,0% | 20 16,0% | 45 36,0% |
| Estàndard · negres | 133 | 67 50,4% | 19 14,3% | 47 35,3% |
| Ràpid | 60 | 30 50,0% | 5 8,3% | 25 41,7% |
| Ràpid · blanques | 30 | 16 53,3% | 4 13,3% | 10 33,3% |
| Ràpid · negres | 30 | 14 46,7% | 1 3,3% | 15 50,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 318Victòries · 157Taules · 44Derrotes · 117Estàndard · 258Ràpid · 60Blanques · 155Negres · 163
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 318 | 157 49,4% | 44 13,8% | 117 36,8% |
| Total · blanques | 155 | 76 49,0% | 24 15,5% | 55 35,5% |
| Total · negres | 163 | 81 49,7% | 20 12,3% | 62 38,0% |
| Estàndard | 258 | 127 49,2% | 39 15,1% | 92 35,7% |
| Estàndard · blanques | 125 | 60 48,0% | 20 16,0% | 45 36,0% |
| Estàndard · negres | 133 | 67 50,4% | 19 14,3% | 47 35,3% |
| Ràpid | 60 | 30 50,0% | 5 8,3% | 25 41,7% |
| Ràpid · blanques | 30 | 16 53,3% | 4 13,3% | 10 33,3% |
| Ràpid · negres | 30 | 14 46,7% | 1 3,3% | 15 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 309Victòries · 152Taules · 44Derrotes · 113Estàndard · 258Ràpid · 51Blanques · 151Negres · 158
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 309 | 152 49,2% | 44 14,2% | 113 36,6% |
| Total · blanques | 151 | 73 48,3% | 24 15,9% | 54 35,8% |
| Total · negres | 158 | 79 50,0% | 20 12,7% | 59 37,3% |
| Estàndard | 258 | 127 49,2% | 39 15,1% | 92 35,7% |
| Estàndard · blanques | 125 | 60 48,0% | 20 16,0% | 45 36,0% |
| Estàndard · negres | 133 | 67 50,4% | 19 14,3% | 47 35,3% |
| Ràpid | 51 | 25 49,0% | 5 9,8% | 21 41,2% |
| Ràpid · blanques | 26 | 13 50,0% | 4 15,4% | 9 34,6% |
| Ràpid · negres | 25 | 12 48,0% | 1 4,0% | 12 48,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 309Victòries · 152Taules · 44Derrotes · 113Estàndard · 258Ràpid · 51Blanques · 151Negres · 158
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 309 | 152 49,2% | 44 14,2% | 113 36,6% |
| Total · blanques | 151 | 73 48,3% | 24 15,9% | 54 35,8% |
| Total · negres | 158 | 79 50,0% | 20 12,7% | 59 37,3% |
| Estàndard | 258 | 127 49,2% | 39 15,1% | 92 35,7% |
| Estàndard · blanques | 125 | 60 48,0% | 20 16,0% | 45 36,0% |
| Estàndard · negres | 133 | 67 50,4% | 19 14,3% | 47 35,3% |
| Ràpid | 51 | 25 49,0% | 5 9,8% | 21 41,2% |
| Ràpid · blanques | 26 | 13 50,0% | 4 15,4% | 9 34,6% |
| Ràpid · negres | 25 | 12 48,0% | 1 4,0% | 12 48,0% |
