Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 491Victòries · 227Taules · 63Derrotes · 201Estàndard · 256Ràpid · 235Blanques · 256Negres · 235
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 491 | 227 46,2% | 63 12,8% | 201 40,9% |
| Total · blanques | 256 | 125 48,8% | 29 11,3% | 102 39,8% |
| Total · negres | 235 | 102 43,4% | 34 14,5% | 99 42,1% |
| Estàndard | 256 | 121 47,3% | 42 16,4% | 93 36,3% |
| Estàndard · blanques | 134 | 61 45,5% | 19 14,2% | 54 40,3% |
| Estàndard · negres | 122 | 60 49,2% | 23 18,9% | 39 32,0% |
| Ràpid | 235 | 106 45,1% | 21 8,9% | 108 46,0% |
| Ràpid · blanques | 122 | 64 52,5% | 10 8,2% | 48 39,3% |
| Ràpid · negres | 113 | 42 37,2% | 11 9,7% | 60 53,1% |
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 491Victòries · 227Taules · 63Derrotes · 201Estàndard · 256Ràpid · 235Blanques · 256Negres · 235
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 491 | 227 46,2% | 63 12,8% | 201 40,9% |
| Total · blanques | 256 | 125 48,8% | 29 11,3% | 102 39,8% |
| Total · negres | 235 | 102 43,4% | 34 14,5% | 99 42,1% |
| Estàndard | 256 | 121 47,3% | 42 16,4% | 93 36,3% |
| Estàndard · blanques | 134 | 61 45,5% | 19 14,2% | 54 40,3% |
| Estàndard · negres | 122 | 60 49,2% | 23 18,9% | 39 32,0% |
| Ràpid | 235 | 106 45,1% | 21 8,9% | 108 46,0% |
| Ràpid · blanques | 122 | 64 52,5% | 10 8,2% | 48 39,3% |
| Ràpid · negres | 113 | 42 37,2% | 11 9,7% | 60 53,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 484Victòries · 224Taules · 62Derrotes · 198Estàndard · 256Ràpid · 228Blanques · 252Negres · 232
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 484 | 224 46,3% | 62 12,8% | 198 40,9% |
| Total · blanques | 252 | 123 48,8% | 29 11,5% | 100 39,7% |
| Total · negres | 232 | 101 43,5% | 33 14,2% | 98 42,2% |
| Estàndard | 256 | 121 47,3% | 42 16,4% | 93 36,3% |
| Estàndard · blanques | 134 | 61 45,5% | 19 14,2% | 54 40,3% |
| Estàndard · negres | 122 | 60 49,2% | 23 18,9% | 39 32,0% |
| Ràpid | 228 | 103 45,2% | 20 8,8% | 105 46,1% |
| Ràpid · blanques | 118 | 62 52,5% | 10 8,5% | 46 39,0% |
| Ràpid · negres | 110 | 41 37,3% | 10 9,1% | 59 53,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 484Victòries · 224Taules · 62Derrotes · 198Estàndard · 256Ràpid · 228Blanques · 252Negres · 232
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 484 | 224 46,3% | 62 12,8% | 198 40,9% |
| Total · blanques | 252 | 123 48,8% | 29 11,5% | 100 39,7% |
| Total · negres | 232 | 101 43,5% | 33 14,2% | 98 42,2% |
| Estàndard | 256 | 121 47,3% | 42 16,4% | 93 36,3% |
| Estàndard · blanques | 134 | 61 45,5% | 19 14,2% | 54 40,3% |
| Estàndard · negres | 122 | 60 49,2% | 23 18,9% | 39 32,0% |
| Ràpid | 228 | 103 45,2% | 20 8,8% | 105 46,1% |
| Ràpid · blanques | 118 | 62 52,5% | 10 8,5% | 46 39,0% |
| Ràpid · negres | 110 | 41 37,3% | 10 9,1% | 59 53,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 484Victòries · 224Taules · 62Derrotes · 198Estàndard · 256Ràpid · 228Blanques · 252Negres · 232
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 484 | 224 46,3% | 62 12,8% | 198 40,9% |
| Total · blanques | 252 | 123 48,8% | 29 11,5% | 100 39,7% |
| Total · negres | 232 | 101 43,5% | 33 14,2% | 98 42,2% |
| Estàndard | 256 | 121 47,3% | 42 16,4% | 93 36,3% |
| Estàndard · blanques | 134 | 61 45,5% | 19 14,2% | 54 40,3% |
| Estàndard · negres | 122 | 60 49,2% | 23 18,9% | 39 32,0% |
| Ràpid | 228 | 103 45,2% | 20 8,8% | 105 46,1% |
| Ràpid · blanques | 118 | 62 52,5% | 10 8,5% | 46 39,0% |
| Ràpid · negres | 110 | 41 37,3% | 10 9,1% | 59 53,6% |
