Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 503Victòries · 227Taules · 96Derrotes · 180Estàndard · 319Ràpid · 184Blanques · 262Negres · 241
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 503 | 227 45,1% | 96 19,1% | 180 35,8% |
| Total · blanques | 262 | 123 47,0% | 49 18,7% | 90 34,4% |
| Total · negres | 241 | 104 43,2% | 47 19,5% | 90 37,3% |
| Estàndard | 319 | 135 42,3% | 75 23,5% | 109 34,2% |
| Estàndard · blanques | 168 | 83 49,4% | 38 22,6% | 47 28,0% |
| Estàndard · negres | 151 | 52 34,4% | 37 24,5% | 62 41,1% |
| Ràpid | 184 | 92 50,0% | 21 11,4% | 71 38,6% |
| Ràpid · blanques | 94 | 40 42,6% | 11 11,7% | 43 45,7% |
| Ràpid · negres | 90 | 52 57,8% | 10 11,1% | 28 31,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 495Victòries · 220Taules · 96Derrotes · 179Estàndard · 319Ràpid · 176Blanques · 259Negres · 236
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 495 | 220 44,4% | 96 19,4% | 179 36,2% |
| Total · blanques | 259 | 121 46,7% | 49 18,9% | 89 34,4% |
| Total · negres | 236 | 99 42,0% | 47 19,9% | 90 38,1% |
| Estàndard | 319 | 135 42,3% | 75 23,5% | 109 34,2% |
| Estàndard · blanques | 168 | 83 49,4% | 38 22,6% | 47 28,0% |
| Estàndard · negres | 151 | 52 34,4% | 37 24,5% | 62 41,1% |
| Ràpid | 176 | 85 48,3% | 21 11,9% | 70 39,8% |
| Ràpid · blanques | 91 | 38 41,8% | 11 12,1% | 42 46,2% |
| Ràpid · negres | 85 | 47 55,3% | 10 11,8% | 28 32,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 495Victòries · 220Taules · 96Derrotes · 179Estàndard · 319Ràpid · 176Blanques · 259Negres · 236
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 495 | 220 44,4% | 96 19,4% | 179 36,2% |
| Total · blanques | 259 | 121 46,7% | 49 18,9% | 89 34,4% |
| Total · negres | 236 | 99 42,0% | 47 19,9% | 90 38,1% |
| Estàndard | 319 | 135 42,3% | 75 23,5% | 109 34,2% |
| Estàndard · blanques | 168 | 83 49,4% | 38 22,6% | 47 28,0% |
| Estàndard · negres | 151 | 52 34,4% | 37 24,5% | 62 41,1% |
| Ràpid | 176 | 85 48,3% | 21 11,9% | 70 39,8% |
| Ràpid · blanques | 91 | 38 41,8% | 11 12,1% | 42 46,2% |
| Ràpid · negres | 85 | 47 55,3% | 10 11,8% | 28 32,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 495Victòries · 220Taules · 96Derrotes · 179Estàndard · 319Ràpid · 176Blanques · 259Negres · 236
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 495 | 220 44,4% | 96 19,4% | 179 36,2% |
| Total · blanques | 259 | 121 46,7% | 49 18,9% | 89 34,4% |
| Total · negres | 236 | 99 42,0% | 47 19,9% | 90 38,1% |
| Estàndard | 319 | 135 42,3% | 75 23,5% | 109 34,2% |
| Estàndard · blanques | 168 | 83 49,4% | 38 22,6% | 47 28,0% |
| Estàndard · negres | 151 | 52 34,4% | 37 24,5% | 62 41,1% |
| Ràpid | 176 | 85 48,3% | 21 11,9% | 70 39,8% |
| Ràpid · blanques | 91 | 38 41,8% | 11 12,1% | 42 46,2% |
| Ràpid · negres | 85 | 47 55,3% | 10 11,8% | 28 32,9% |
