Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 83Victòries · 33Taules · 1Derrotes · 49Estàndard · 31Ràpid · 52Blanques · 40Negres · 43
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 83 | 33 39,8% | 1 1,2% | 49 59,0% |
| Total · blanques | 40 | 15 37,5% | 1 2,5% | 24 60,0% |
| Total · negres | 43 | 18 41,9% | 0 0,0% | 25 58,1% |
| Estàndard | 31 | 12 38,7% | 1 3,2% | 18 58,1% |
| Estàndard · blanques | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Estàndard · negres | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
| Ràpid | 52 | 21 40,4% | 0 0,0% | 31 59,6% |
| Ràpid · blanques | 25 | 9 36,0% | 0 0,0% | 16 64,0% |
| Ràpid · negres | 27 | 12 44,4% | 0 0,0% | 15 55,6% |
Captura 2026-09-01
+5 partides des de 2026-08-01
Partides · 67Victòries · 27Taules · 1Derrotes · 39Estàndard · 31Ràpid · 36Blanques · 32Negres · 35
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 67 | 27 40,3% | 1 1,5% | 39 58,2% |
| Total · blanques | 32 | 11 34,4% | 1 3,1% | 20 62,5% |
| Total · negres | 35 | 16 45,7% | 0 0,0% | 19 54,3% |
| Estàndard | 31 | 12 38,7% | 1 3,2% | 18 58,1% |
| Estàndard · blanques | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Estàndard · negres | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
| Ràpid | 36 | 15 41,7% | 0 0,0% | 21 58,3% |
| Ràpid · blanques | 17 | 5 29,4% | 0 0,0% | 12 70,6% |
| Ràpid · negres | 19 | 10 52,6% | 0 0,0% | 9 47,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 62Victòries · 25Taules · 1Derrotes · 36Estàndard · 31Ràpid · 31Blanques · 30Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 62 | 25 40,3% | 1 1,6% | 36 58,1% |
| Total · blanques | 30 | 10 33,3% | 1 3,3% | 19 63,3% |
| Total · negres | 32 | 15 46,9% | 0 0,0% | 17 53,1% |
| Estàndard | 31 | 12 38,7% | 1 3,2% | 18 58,1% |
| Estàndard · blanques | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Estàndard · negres | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
| Ràpid | 31 | 13 41,9% | 0 0,0% | 18 58,1% |
| Ràpid · blanques | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
| Ràpid · negres | 16 | 9 56,3% | 0 0,0% | 7 43,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 62Victòries · 25Taules · 1Derrotes · 36Estàndard · 31Ràpid · 31Blanques · 30Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 62 | 25 40,3% | 1 1,6% | 36 58,1% |
| Total · blanques | 30 | 10 33,3% | 1 3,3% | 19 63,3% |
| Total · negres | 32 | 15 46,9% | 0 0,0% | 17 53,1% |
| Estàndard | 31 | 12 38,7% | 1 3,2% | 18 58,1% |
| Estàndard · blanques | 15 | 6 40,0% | 1 6,7% | 8 53,3% |
| Estàndard · negres | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
| Ràpid | 31 | 13 41,9% | 0 0,0% | 18 58,1% |
| Ràpid · blanques | 15 | 4 26,7% | 0 0,0% | 11 73,3% |
| Ràpid · negres | 16 | 9 56,3% | 0 0,0% | 7 43,8% |
