Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 580Victòries · 278Taules · 135Derrotes · 167Estàndard · 322Ràpid · 258Blanques · 288Negres · 292
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 580 | 278 47,9% | 135 23,3% | 167 28,8% |
| Total · blanques | 288 | 141 49,0% | 65 22,6% | 82 28,5% |
| Total · negres | 292 | 137 46,9% | 70 24,0% | 85 29,1% |
| Estàndard | 322 | 139 43,2% | 106 32,9% | 77 23,9% |
| Estàndard · blanques | 157 | 69 44,0% | 50 31,9% | 38 24,2% |
| Estàndard · negres | 165 | 70 42,4% | 56 33,9% | 39 23,6% |
| Ràpid | 258 | 139 53,9% | 29 11,2% | 90 34,9% |
| Ràpid · blanques | 131 | 72 55,0% | 15 11,5% | 44 33,6% |
| Ràpid · negres | 127 | 67 52,8% | 14 11,0% | 46 36,2% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 580Victòries · 278Taules · 135Derrotes · 167Estàndard · 322Ràpid · 258Blanques · 288Negres · 292
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 580 | 278 47,9% | 135 23,3% | 167 28,8% |
| Total · blanques | 288 | 141 49,0% | 65 22,6% | 82 28,5% |
| Total · negres | 292 | 137 46,9% | 70 24,0% | 85 29,1% |
| Estàndard | 322 | 139 43,2% | 106 32,9% | 77 23,9% |
| Estàndard · blanques | 157 | 69 44,0% | 50 31,9% | 38 24,2% |
| Estàndard · negres | 165 | 70 42,4% | 56 33,9% | 39 23,6% |
| Ràpid | 258 | 139 53,9% | 29 11,2% | 90 34,9% |
| Ràpid · blanques | 131 | 72 55,0% | 15 11,5% | 44 33,6% |
| Ràpid · negres | 127 | 67 52,8% | 14 11,0% | 46 36,2% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 580Victòries · 278Taules · 135Derrotes · 167Estàndard · 322Ràpid · 258Blanques · 288Negres · 292
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 580 | 278 47,9% | 135 23,3% | 167 28,8% |
| Total · blanques | 288 | 141 49,0% | 65 22,6% | 82 28,5% |
| Total · negres | 292 | 137 46,9% | 70 24,0% | 85 29,1% |
| Estàndard | 322 | 139 43,2% | 106 32,9% | 77 23,9% |
| Estàndard · blanques | 157 | 69 44,0% | 50 31,9% | 38 24,2% |
| Estàndard · negres | 165 | 70 42,4% | 56 33,9% | 39 23,6% |
| Ràpid | 258 | 139 53,9% | 29 11,2% | 90 34,9% |
| Ràpid · blanques | 131 | 72 55,0% | 15 11,5% | 44 33,6% |
| Ràpid · negres | 127 | 67 52,8% | 14 11,0% | 46 36,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 572Victòries · 273Taules · 134Derrotes · 165Estàndard · 322Ràpid · 250Blanques · 284Negres · 288
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 572 | 273 47,7% | 134 23,4% | 165 28,9% |
| Total · blanques | 284 | 139 48,9% | 64 22,5% | 81 28,5% |
| Total · negres | 288 | 134 46,5% | 70 24,3% | 84 29,2% |
| Estàndard | 322 | 139 43,2% | 106 32,9% | 77 23,9% |
| Estàndard · blanques | 157 | 69 44,0% | 50 31,9% | 38 24,2% |
| Estàndard · negres | 165 | 70 42,4% | 56 33,9% | 39 23,6% |
| Ràpid | 250 | 134 53,6% | 28 11,2% | 88 35,2% |
| Ràpid · blanques | 127 | 70 55,1% | 14 11,0% | 43 33,9% |
| Ràpid · negres | 123 | 64 52,0% | 14 11,4% | 45 36,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 572Victòries · 273Taules · 134Derrotes · 165Estàndard · 322Ràpid · 250Blanques · 284Negres · 288
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 572 | 273 47,7% | 134 23,4% | 165 28,9% |
| Total · blanques | 284 | 139 48,9% | 64 22,5% | 81 28,5% |
| Total · negres | 288 | 134 46,5% | 70 24,3% | 84 29,2% |
| Estàndard | 322 | 139 43,2% | 106 32,9% | 77 23,9% |
| Estàndard · blanques | 157 | 69 44,0% | 50 31,9% | 38 24,2% |
| Estàndard · negres | 165 | 70 42,4% | 56 33,9% | 39 23,6% |
| Ràpid | 250 | 134 53,6% | 28 11,2% | 88 35,2% |
| Ràpid · blanques | 127 | 70 55,1% | 14 11,0% | 43 33,9% |
| Ràpid · negres | 123 | 64 52,0% | 14 11,4% | 45 36,6% |
