Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 719Victòries · 408Taules · 158Derrotes · 153Estàndard · 352Ràpid · 367Blanques · 354Negres · 365
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 719 | 408 56,8% | 158 22,0% | 153 21,3% |
| Total · blanques | 354 | 219 61,9% | 69 19,5% | 66 18,6% |
| Total · negres | 365 | 189 51,8% | 89 24,4% | 87 23,8% |
| Estàndard | 352 | 172 48,9% | 103 29,3% | 77 21,9% |
| Estàndard · blanques | 172 | 92 53,5% | 43 25,0% | 37 21,5% |
| Estàndard · negres | 180 | 80 44,4% | 60 33,3% | 40 22,2% |
| Ràpid | 367 | 236 64,3% | 55 15,0% | 76 20,7% |
| Ràpid · blanques | 182 | 127 69,8% | 26 14,3% | 29 15,9% |
| Ràpid · negres | 185 | 109 58,9% | 29 15,7% | 47 25,4% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 710Victòries · 403Taules · 156Derrotes · 151Estàndard · 352Ràpid · 358Blanques · 349Negres · 361
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 710 | 403 56,8% | 156 22,0% | 151 21,3% |
| Total · blanques | 349 | 215 61,6% | 68 19,5% | 66 18,9% |
| Total · negres | 361 | 188 52,1% | 88 24,4% | 85 23,6% |
| Estàndard | 352 | 172 48,9% | 103 29,3% | 77 21,9% |
| Estàndard · blanques | 172 | 92 53,5% | 43 25,0% | 37 21,5% |
| Estàndard · negres | 180 | 80 44,4% | 60 33,3% | 40 22,2% |
| Ràpid | 358 | 231 64,5% | 53 14,8% | 74 20,7% |
| Ràpid · blanques | 177 | 123 69,5% | 25 14,1% | 29 16,4% |
| Ràpid · negres | 181 | 108 59,7% | 28 15,5% | 45 24,9% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 694Victòries · 392Taules · 155Derrotes · 147Estàndard · 352Ràpid · 342Blanques · 342Negres · 352
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 694 | 392 56,5% | 155 22,3% | 147 21,2% |
| Total · blanques | 342 | 210 61,4% | 68 19,9% | 64 18,7% |
| Total · negres | 352 | 182 51,7% | 87 24,7% | 83 23,6% |
| Estàndard | 352 | 172 48,9% | 103 29,3% | 77 21,9% |
| Estàndard · blanques | 172 | 92 53,5% | 43 25,0% | 37 21,5% |
| Estàndard · negres | 180 | 80 44,4% | 60 33,3% | 40 22,2% |
| Ràpid | 342 | 220 64,3% | 52 15,2% | 70 20,5% |
| Ràpid · blanques | 170 | 118 69,4% | 25 14,7% | 27 15,9% |
| Ràpid · negres | 172 | 102 59,3% | 27 15,7% | 43 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 685Victòries · 387Taules · 153Derrotes · 145Estàndard · 352Ràpid · 333Blanques · 337Negres · 348
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 685 | 387 56,5% | 153 22,3% | 145 21,2% |
| Total · blanques | 337 | 207 61,4% | 67 19,9% | 63 18,7% |
| Total · negres | 348 | 180 51,7% | 86 24,7% | 82 23,6% |
| Estàndard | 352 | 172 48,9% | 103 29,3% | 77 21,9% |
| Estàndard · blanques | 172 | 92 53,5% | 43 25,0% | 37 21,5% |
| Estàndard · negres | 180 | 80 44,4% | 60 33,3% | 40 22,2% |
| Ràpid | 333 | 215 64,6% | 50 15,0% | 68 20,4% |
| Ràpid · blanques | 165 | 115 69,7% | 24 14,6% | 26 15,8% |
| Ràpid · negres | 168 | 100 59,5% | 26 15,5% | 42 25,0% |
