Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 516Victòries · 282Taules · 98Derrotes · 136Estàndard · 429Ràpid · 87Blanques · 257Negres · 259
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 516 | 282 54,7% | 98 19,0% | 136 26,4% |
| Total · blanques | 257 | 146 56,8% | 43 16,7% | 68 26,5% |
| Total · negres | 259 | 136 52,5% | 55 21,2% | 68 26,3% |
| Estàndard | 429 | 241 56,2% | 88 20,5% | 100 23,3% |
| Estàndard · blanques | 213 | 123 57,8% | 39 18,3% | 51 23,9% |
| Estàndard · negres | 216 | 118 54,6% | 49 22,7% | 49 22,7% |
| Ràpid | 87 | 41 47,1% | 10 11,5% | 36 41,4% |
| Ràpid · blanques | 44 | 23 52,3% | 4 9,1% | 17 38,6% |
| Ràpid · negres | 43 | 18 41,9% | 6 14,0% | 19 44,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 507Victòries · 278Taules · 98Derrotes · 131Estàndard · 429Ràpid · 78Blanques · 253Negres · 254
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 507 | 278 54,8% | 98 19,3% | 131 25,8% |
| Total · blanques | 253 | 143 56,5% | 43 17,0% | 67 26,5% |
| Total · negres | 254 | 135 53,2% | 55 21,7% | 64 25,2% |
| Estàndard | 429 | 241 56,2% | 88 20,5% | 100 23,3% |
| Estàndard · blanques | 213 | 123 57,8% | 39 18,3% | 51 23,9% |
| Estàndard · negres | 216 | 118 54,6% | 49 22,7% | 49 22,7% |
| Ràpid | 78 | 37 47,4% | 10 12,8% | 31 39,7% |
| Ràpid · blanques | 40 | 20 50,0% | 4 10,0% | 16 40,0% |
| Ràpid · negres | 38 | 17 44,7% | 6 15,8% | 15 39,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 507Victòries · 278Taules · 98Derrotes · 131Estàndard · 429Ràpid · 78Blanques · 253Negres · 254
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 507 | 278 54,8% | 98 19,3% | 131 25,8% |
| Total · blanques | 253 | 143 56,5% | 43 17,0% | 67 26,5% |
| Total · negres | 254 | 135 53,2% | 55 21,7% | 64 25,2% |
| Estàndard | 429 | 241 56,2% | 88 20,5% | 100 23,3% |
| Estàndard · blanques | 213 | 123 57,8% | 39 18,3% | 51 23,9% |
| Estàndard · negres | 216 | 118 54,6% | 49 22,7% | 49 22,7% |
| Ràpid | 78 | 37 47,4% | 10 12,8% | 31 39,7% |
| Ràpid · blanques | 40 | 20 50,0% | 4 10,0% | 16 40,0% |
| Ràpid · negres | 38 | 17 44,7% | 6 15,8% | 15 39,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 507Victòries · 278Taules · 98Derrotes · 131Estàndard · 429Ràpid · 78Blanques · 253Negres · 254
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 507 | 278 54,8% | 98 19,3% | 131 25,8% |
| Total · blanques | 253 | 143 56,5% | 43 17,0% | 67 26,5% |
| Total · negres | 254 | 135 53,2% | 55 21,7% | 64 25,2% |
| Estàndard | 429 | 241 56,2% | 88 20,5% | 100 23,3% |
| Estàndard · blanques | 213 | 123 57,8% | 39 18,3% | 51 23,9% |
| Estàndard · negres | 216 | 118 54,6% | 49 22,7% | 49 22,7% |
| Ràpid | 78 | 37 47,4% | 10 12,8% | 31 39,7% |
| Ràpid · blanques | 40 | 20 50,0% | 4 10,0% | 16 40,0% |
| Ràpid · negres | 38 | 17 44,7% | 6 15,8% | 15 39,5% |
