Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 131Victòries · 51Taules · 9Derrotes · 71Estàndard · 70Ràpid · 61Blanques · 71Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 131 | 51 38,9% | 9 6,9% | 71 54,2% |
| Total · blanques | 71 | 30 42,3% | 3 4,2% | 38 53,5% |
| Total · negres | 60 | 21 35,0% | 6 10,0% | 33 55,0% |
| Estàndard | 70 | 34 48,6% | 4 5,7% | 32 45,7% |
| Estàndard · blanques | 39 | 21 53,9% | 0 0,0% | 18 46,2% |
| Estàndard · negres | 31 | 13 41,9% | 4 12,9% | 14 45,2% |
| Ràpid | 61 | 17 27,9% | 5 8,2% | 39 63,9% |
| Ràpid · blanques | 32 | 9 28,1% | 3 9,4% | 20 62,5% |
| Ràpid · negres | 29 | 8 27,6% | 2 6,9% | 19 65,5% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 131Victòries · 51Taules · 9Derrotes · 71Estàndard · 70Ràpid · 61Blanques · 71Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 131 | 51 38,9% | 9 6,9% | 71 54,2% |
| Total · blanques | 71 | 30 42,3% | 3 4,2% | 38 53,5% |
| Total · negres | 60 | 21 35,0% | 6 10,0% | 33 55,0% |
| Estàndard | 70 | 34 48,6% | 4 5,7% | 32 45,7% |
| Estàndard · blanques | 39 | 21 53,9% | 0 0,0% | 18 46,2% |
| Estàndard · negres | 31 | 13 41,9% | 4 12,9% | 14 45,2% |
| Ràpid | 61 | 17 27,9% | 5 8,2% | 39 63,9% |
| Ràpid · blanques | 32 | 9 28,1% | 3 9,4% | 20 62,5% |
| Ràpid · negres | 29 | 8 27,6% | 2 6,9% | 19 65,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 123Victòries · 48Taules · 9Derrotes · 66Estàndard · 70Ràpid · 53Blanques · 67Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 123 | 48 39,0% | 9 7,3% | 66 53,7% |
| Total · blanques | 67 | 29 43,3% | 3 4,5% | 35 52,2% |
| Total · negres | 56 | 19 33,9% | 6 10,7% | 31 55,4% |
| Estàndard | 70 | 34 48,6% | 4 5,7% | 32 45,7% |
| Estàndard · blanques | 39 | 21 53,9% | 0 0,0% | 18 46,2% |
| Estàndard · negres | 31 | 13 41,9% | 4 12,9% | 14 45,2% |
| Ràpid | 53 | 14 26,4% | 5 9,4% | 34 64,2% |
| Ràpid · blanques | 28 | 8 28,6% | 3 10,7% | 17 60,7% |
| Ràpid · negres | 25 | 6 24,0% | 2 8,0% | 17 68,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 123Victòries · 48Taules · 9Derrotes · 66Estàndard · 70Ràpid · 53Blanques · 67Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 123 | 48 39,0% | 9 7,3% | 66 53,7% |
| Total · blanques | 67 | 29 43,3% | 3 4,5% | 35 52,2% |
| Total · negres | 56 | 19 33,9% | 6 10,7% | 31 55,4% |
| Estàndard | 70 | 34 48,6% | 4 5,7% | 32 45,7% |
| Estàndard · blanques | 39 | 21 53,9% | 0 0,0% | 18 46,2% |
| Estàndard · negres | 31 | 13 41,9% | 4 12,9% | 14 45,2% |
| Ràpid | 53 | 14 26,4% | 5 9,4% | 34 64,2% |
| Ràpid · blanques | 28 | 8 28,6% | 3 10,7% | 17 60,7% |
| Ràpid · negres | 25 | 6 24,0% | 2 8,0% | 17 68,0% |
