Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 291Victòries · 109Taules · 83Derrotes · 99Estàndard · 266Ràpid · 25Blanques · 137Negres · 154
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 291 | 109 37,5% | 83 28,5% | 99 34,0% |
| Total · blanques | 137 | 51 37,2% | 45 32,9% | 41 29,9% |
| Total · negres | 154 | 58 37,7% | 38 24,7% | 58 37,7% |
| Estàndard | 266 | 97 36,5% | 76 28,6% | 93 35,0% |
| Estàndard · blanques | 124 | 45 36,3% | 42 33,9% | 37 29,8% |
| Estàndard · negres | 142 | 52 36,6% | 34 23,9% | 56 39,4% |
| Ràpid | 25 | 12 48,0% | 7 28,0% | 6 24,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 3 23,1% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 4 33,3% | 2 16,7% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 291Victòries · 109Taules · 83Derrotes · 99Estàndard · 266Ràpid · 25Blanques · 137Negres · 154
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 291 | 109 37,5% | 83 28,5% | 99 34,0% |
| Total · blanques | 137 | 51 37,2% | 45 32,9% | 41 29,9% |
| Total · negres | 154 | 58 37,7% | 38 24,7% | 58 37,7% |
| Estàndard | 266 | 97 36,5% | 76 28,6% | 93 35,0% |
| Estàndard · blanques | 124 | 45 36,3% | 42 33,9% | 37 29,8% |
| Estàndard · negres | 142 | 52 36,6% | 34 23,9% | 56 39,4% |
| Ràpid | 25 | 12 48,0% | 7 28,0% | 6 24,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 3 23,1% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 4 33,3% | 2 16,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 291Victòries · 109Taules · 83Derrotes · 99Estàndard · 266Ràpid · 25Blanques · 137Negres · 154
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 291 | 109 37,5% | 83 28,5% | 99 34,0% |
| Total · blanques | 137 | 51 37,2% | 45 32,9% | 41 29,9% |
| Total · negres | 154 | 58 37,7% | 38 24,7% | 58 37,7% |
| Estàndard | 266 | 97 36,5% | 76 28,6% | 93 35,0% |
| Estàndard · blanques | 124 | 45 36,3% | 42 33,9% | 37 29,8% |
| Estàndard · negres | 142 | 52 36,6% | 34 23,9% | 56 39,4% |
| Ràpid | 25 | 12 48,0% | 7 28,0% | 6 24,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 3 23,1% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 4 33,3% | 2 16,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 282Victòries · 106Taules · 78Derrotes · 98Estàndard · 257Ràpid · 25Blanques · 132Negres · 150
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 282 | 106 37,6% | 78 27,7% | 98 34,8% |
| Total · blanques | 132 | 50 37,9% | 41 31,1% | 41 31,1% |
| Total · negres | 150 | 56 37,3% | 37 24,7% | 57 38,0% |
| Estàndard | 257 | 94 36,6% | 71 27,6% | 92 35,8% |
| Estàndard · blanques | 119 | 44 37,0% | 38 31,9% | 37 31,1% |
| Estàndard · negres | 138 | 50 36,2% | 33 23,9% | 55 39,9% |
| Ràpid | 25 | 12 48,0% | 7 28,0% | 6 24,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 3 23,1% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 4 33,3% | 2 16,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 282Victòries · 106Taules · 78Derrotes · 98Estàndard · 257Ràpid · 25Blanques · 132Negres · 150
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 282 | 106 37,6% | 78 27,7% | 98 34,8% |
| Total · blanques | 132 | 50 37,9% | 41 31,1% | 41 31,1% |
| Total · negres | 150 | 56 37,3% | 37 24,7% | 57 38,0% |
| Estàndard | 257 | 94 36,6% | 71 27,6% | 92 35,8% |
| Estàndard · blanques | 119 | 44 37,0% | 38 31,9% | 37 31,1% |
| Estàndard · negres | 138 | 50 36,2% | 33 23,9% | 55 39,9% |
| Ràpid | 25 | 12 48,0% | 7 28,0% | 6 24,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 3 23,1% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 4 33,3% | 2 16,7% |
