Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 101Victòries · 36Taules · 9Derrotes · 56Estàndard · 47Ràpid · 54Blanques · 48Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 101 | 36 35,6% | 9 8,9% | 56 55,5% |
| Total · blanques | 48 | 18 37,5% | 4 8,3% | 26 54,2% |
| Total · negres | 53 | 18 34,0% | 5 9,4% | 30 56,6% |
| Estàndard | 47 | 16 34,0% | 5 10,6% | 26 55,3% |
| Estàndard · blanques | 23 | 6 26,1% | 1 4,4% | 16 69,6% |
| Estàndard · negres | 24 | 10 41,7% | 4 16,7% | 10 41,7% |
| Ràpid | 54 | 20 37,0% | 4 7,4% | 30 55,6% |
| Ràpid · blanques | 25 | 12 48,0% | 3 12,0% | 10 40,0% |
| Ràpid · negres | 29 | 8 27,6% | 1 3,5% | 20 69,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 101Victòries · 36Taules · 9Derrotes · 56Estàndard · 47Ràpid · 54Blanques · 48Negres · 53
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 101 | 36 35,6% | 9 8,9% | 56 55,5% |
| Total · blanques | 48 | 18 37,5% | 4 8,3% | 26 54,2% |
| Total · negres | 53 | 18 34,0% | 5 9,4% | 30 56,6% |
| Estàndard | 47 | 16 34,0% | 5 10,6% | 26 55,3% |
| Estàndard · blanques | 23 | 6 26,1% | 1 4,4% | 16 69,6% |
| Estàndard · negres | 24 | 10 41,7% | 4 16,7% | 10 41,7% |
| Ràpid | 54 | 20 37,0% | 4 7,4% | 30 55,6% |
| Ràpid · blanques | 25 | 12 48,0% | 3 12,0% | 10 40,0% |
| Ràpid · negres | 29 | 8 27,6% | 1 3,5% | 20 69,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 92Victòries · 32Taules · 9Derrotes · 51Estàndard · 47Ràpid · 45Blanques · 44Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 92 | 32 34,8% | 9 9,8% | 51 55,4% |
| Total · blanques | 44 | 16 36,4% | 4 9,1% | 24 54,6% |
| Total · negres | 48 | 16 33,3% | 5 10,4% | 27 56,3% |
| Estàndard | 47 | 16 34,0% | 5 10,6% | 26 55,3% |
| Estàndard · blanques | 23 | 6 26,1% | 1 4,4% | 16 69,6% |
| Estàndard · negres | 24 | 10 41,7% | 4 16,7% | 10 41,7% |
| Ràpid | 45 | 16 35,6% | 4 8,9% | 25 55,6% |
| Ràpid · blanques | 21 | 10 47,6% | 3 14,3% | 8 38,1% |
| Ràpid · negres | 24 | 6 25,0% | 1 4,2% | 17 70,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 92Victòries · 32Taules · 9Derrotes · 51Estàndard · 47Ràpid · 45Blanques · 44Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 92 | 32 34,8% | 9 9,8% | 51 55,4% |
| Total · blanques | 44 | 16 36,4% | 4 9,1% | 24 54,6% |
| Total · negres | 48 | 16 33,3% | 5 10,4% | 27 56,3% |
| Estàndard | 47 | 16 34,0% | 5 10,6% | 26 55,3% |
| Estàndard · blanques | 23 | 6 26,1% | 1 4,4% | 16 69,6% |
| Estàndard · negres | 24 | 10 41,7% | 4 16,7% | 10 41,7% |
| Ràpid | 45 | 16 35,6% | 4 8,9% | 25 55,6% |
| Ràpid · blanques | 21 | 10 47,6% | 3 14,3% | 8 38,1% |
| Ràpid · negres | 24 | 6 25,0% | 1 4,2% | 17 70,8% |
