Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 323Victòries · 138Taules · 65Derrotes · 120Estàndard · 63Ràpid · 260Blanques · 160Negres · 163
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 323 | 138 42,7% | 65 20,1% | 120 37,2% |
| Total · blanques | 160 | 63 39,4% | 34 21,3% | 63 39,4% |
| Total · negres | 163 | 75 46,0% | 31 19,0% | 57 35,0% |
| Estàndard | 63 | 27 42,9% | 20 31,8% | 16 25,4% |
| Estàndard · blanques | 29 | 12 41,4% | 11 37,9% | 6 20,7% |
| Estàndard · negres | 34 | 15 44,1% | 9 26,5% | 10 29,4% |
| Ràpid | 260 | 111 42,7% | 45 17,3% | 104 40,0% |
| Ràpid · blanques | 131 | 51 38,9% | 23 17,6% | 57 43,5% |
| Ràpid · negres | 129 | 60 46,5% | 22 17,1% | 47 36,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 305Victòries · 128Taules · 64Derrotes · 113Estàndard · 63Ràpid · 242Blanques · 151Negres · 154
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 305 | 128 42,0% | 64 21,0% | 113 37,1% |
| Total · blanques | 151 | 57 37,8% | 33 21,9% | 61 40,4% |
| Total · negres | 154 | 71 46,1% | 31 20,1% | 52 33,8% |
| Estàndard | 63 | 27 42,9% | 20 31,8% | 16 25,4% |
| Estàndard · blanques | 29 | 12 41,4% | 11 37,9% | 6 20,7% |
| Estàndard · negres | 34 | 15 44,1% | 9 26,5% | 10 29,4% |
| Ràpid | 242 | 101 41,7% | 44 18,2% | 97 40,1% |
| Ràpid · blanques | 122 | 45 36,9% | 22 18,0% | 55 45,1% |
| Ràpid · negres | 120 | 56 46,7% | 22 18,3% | 42 35,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 305Victòries · 128Taules · 64Derrotes · 113Estàndard · 63Ràpid · 242Blanques · 151Negres · 154
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 305 | 128 42,0% | 64 21,0% | 113 37,1% |
| Total · blanques | 151 | 57 37,8% | 33 21,9% | 61 40,4% |
| Total · negres | 154 | 71 46,1% | 31 20,1% | 52 33,8% |
| Estàndard | 63 | 27 42,9% | 20 31,8% | 16 25,4% |
| Estàndard · blanques | 29 | 12 41,4% | 11 37,9% | 6 20,7% |
| Estàndard · negres | 34 | 15 44,1% | 9 26,5% | 10 29,4% |
| Ràpid | 242 | 101 41,7% | 44 18,2% | 97 40,1% |
| Ràpid · blanques | 122 | 45 36,9% | 22 18,0% | 55 45,1% |
| Ràpid · negres | 120 | 56 46,7% | 22 18,3% | 42 35,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 305Victòries · 128Taules · 64Derrotes · 113Estàndard · 63Ràpid · 242Blanques · 151Negres · 154
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 305 | 128 42,0% | 64 21,0% | 113 37,1% |
| Total · blanques | 151 | 57 37,8% | 33 21,9% | 61 40,4% |
| Total · negres | 154 | 71 46,1% | 31 20,1% | 52 33,8% |
| Estàndard | 63 | 27 42,9% | 20 31,8% | 16 25,4% |
| Estàndard · blanques | 29 | 12 41,4% | 11 37,9% | 6 20,7% |
| Estàndard · negres | 34 | 15 44,1% | 9 26,5% | 10 29,4% |
| Ràpid | 242 | 101 41,7% | 44 18,2% | 97 40,1% |
| Ràpid · blanques | 122 | 45 36,9% | 22 18,0% | 55 45,1% |
| Ràpid · negres | 120 | 56 46,7% | 22 18,3% | 42 35,0% |
