Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 267Victòries · 123Taules · 22Derrotes · 122Estàndard · 139Ràpid · 128Blanques · 130Negres · 137
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 267 | 123 46,1% | 22 8,2% | 122 45,7% |
| Total · blanques | 130 | 68 52,3% | 10 7,7% | 52 40,0% |
| Total · negres | 137 | 55 40,2% | 12 8,8% | 70 51,1% |
| Estàndard | 139 | 67 48,2% | 15 10,8% | 57 41,0% |
| Estàndard · blanques | 64 | 33 51,6% | 8 12,5% | 23 35,9% |
| Estàndard · negres | 75 | 34 45,3% | 7 9,3% | 34 45,3% |
| Ràpid | 128 | 56 43,8% | 7 5,5% | 65 50,8% |
| Ràpid · blanques | 66 | 35 53,0% | 2 3,0% | 29 43,9% |
| Ràpid · negres | 62 | 21 33,9% | 5 8,1% | 36 58,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 258Victòries · 119Taules · 22Derrotes · 117Estàndard · 139Ràpid · 119Blanques · 126Negres · 132
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 258 | 119 46,1% | 22 8,5% | 117 45,4% |
| Total · blanques | 126 | 64 50,8% | 10 7,9% | 52 41,3% |
| Total · negres | 132 | 55 41,7% | 12 9,1% | 65 49,2% |
| Estàndard | 139 | 67 48,2% | 15 10,8% | 57 41,0% |
| Estàndard · blanques | 64 | 33 51,6% | 8 12,5% | 23 35,9% |
| Estàndard · negres | 75 | 34 45,3% | 7 9,3% | 34 45,3% |
| Ràpid | 119 | 52 43,7% | 7 5,9% | 60 50,4% |
| Ràpid · blanques | 62 | 31 50,0% | 2 3,2% | 29 46,8% |
| Ràpid · negres | 57 | 21 36,8% | 5 8,8% | 31 54,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 258Victòries · 119Taules · 22Derrotes · 117Estàndard · 139Ràpid · 119Blanques · 126Negres · 132
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 258 | 119 46,1% | 22 8,5% | 117 45,4% |
| Total · blanques | 126 | 64 50,8% | 10 7,9% | 52 41,3% |
| Total · negres | 132 | 55 41,7% | 12 9,1% | 65 49,2% |
| Estàndard | 139 | 67 48,2% | 15 10,8% | 57 41,0% |
| Estàndard · blanques | 64 | 33 51,6% | 8 12,5% | 23 35,9% |
| Estàndard · negres | 75 | 34 45,3% | 7 9,3% | 34 45,3% |
| Ràpid | 119 | 52 43,7% | 7 5,9% | 60 50,4% |
| Ràpid · blanques | 62 | 31 50,0% | 2 3,2% | 29 46,8% |
| Ràpid · negres | 57 | 21 36,8% | 5 8,8% | 31 54,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 258Victòries · 119Taules · 22Derrotes · 117Estàndard · 139Ràpid · 119Blanques · 126Negres · 132
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 258 | 119 46,1% | 22 8,5% | 117 45,4% |
| Total · blanques | 126 | 64 50,8% | 10 7,9% | 52 41,3% |
| Total · negres | 132 | 55 41,7% | 12 9,1% | 65 49,2% |
| Estàndard | 139 | 67 48,2% | 15 10,8% | 57 41,0% |
| Estàndard · blanques | 64 | 33 51,6% | 8 12,5% | 23 35,9% |
| Estàndard · negres | 75 | 34 45,3% | 7 9,3% | 34 45,3% |
| Ràpid | 119 | 52 43,7% | 7 5,9% | 60 50,4% |
| Ràpid · blanques | 62 | 31 50,0% | 2 3,2% | 29 46,8% |
| Ràpid · negres | 57 | 21 36,8% | 5 8,8% | 31 54,4% |
