Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 454Victòries · 220Taules · 113Derrotes · 121Estàndard · 263Ràpid · 191Blanques · 211Negres · 243
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 454 | 220 48,5% | 113 24,9% | 121 26,7% |
| Total · blanques | 211 | 103 48,8% | 53 25,1% | 55 26,1% |
| Total · negres | 243 | 117 48,2% | 60 24,7% | 66 27,2% |
| Estàndard | 263 | 111 42,2% | 84 31,9% | 68 25,9% |
| Estàndard · blanques | 117 | 49 41,9% | 38 32,5% | 30 25,6% |
| Estàndard · negres | 146 | 62 42,5% | 46 31,5% | 38 26,0% |
| Ràpid | 191 | 109 57,1% | 29 15,2% | 53 27,8% |
| Ràpid · blanques | 94 | 54 57,5% | 15 16,0% | 25 26,6% |
| Ràpid · negres | 97 | 55 56,7% | 14 14,4% | 28 28,9% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 454Victòries · 220Taules · 113Derrotes · 121Estàndard · 263Ràpid · 191Blanques · 211Negres · 243
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 454 | 220 48,5% | 113 24,9% | 121 26,7% |
| Total · blanques | 211 | 103 48,8% | 53 25,1% | 55 26,1% |
| Total · negres | 243 | 117 48,2% | 60 24,7% | 66 27,2% |
| Estàndard | 263 | 111 42,2% | 84 31,9% | 68 25,9% |
| Estàndard · blanques | 117 | 49 41,9% | 38 32,5% | 30 25,6% |
| Estàndard · negres | 146 | 62 42,5% | 46 31,5% | 38 26,0% |
| Ràpid | 191 | 109 57,1% | 29 15,2% | 53 27,8% |
| Ràpid · blanques | 94 | 54 57,5% | 15 16,0% | 25 26,6% |
| Ràpid · negres | 97 | 55 56,7% | 14 14,4% | 28 28,9% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 445Victòries · 216Taules · 110Derrotes · 119Estàndard · 263Ràpid · 182Blanques · 206Negres · 239
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 445 | 216 48,5% | 110 24,7% | 119 26,7% |
| Total · blanques | 206 | 100 48,5% | 51 24,8% | 55 26,7% |
| Total · negres | 239 | 116 48,5% | 59 24,7% | 64 26,8% |
| Estàndard | 263 | 111 42,2% | 84 31,9% | 68 25,9% |
| Estàndard · blanques | 117 | 49 41,9% | 38 32,5% | 30 25,6% |
| Estàndard · negres | 146 | 62 42,5% | 46 31,5% | 38 26,0% |
| Ràpid | 182 | 105 57,7% | 26 14,3% | 51 28,0% |
| Ràpid · blanques | 89 | 51 57,3% | 13 14,6% | 25 28,1% |
| Ràpid · negres | 93 | 54 58,1% | 13 14,0% | 26 28,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 436Victòries · 211Taules · 108Derrotes · 117Estàndard · 263Ràpid · 173Blanques · 202Negres · 234
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 436 | 211 48,4% | 108 24,8% | 117 26,8% |
| Total · blanques | 202 | 97 48,0% | 50 24,8% | 55 27,2% |
| Total · negres | 234 | 114 48,7% | 58 24,8% | 62 26,5% |
| Estàndard | 263 | 111 42,2% | 84 31,9% | 68 25,9% |
| Estàndard · blanques | 117 | 49 41,9% | 38 32,5% | 30 25,6% |
| Estàndard · negres | 146 | 62 42,5% | 46 31,5% | 38 26,0% |
| Ràpid | 173 | 100 57,8% | 24 13,9% | 49 28,3% |
| Ràpid · blanques | 85 | 48 56,5% | 12 14,1% | 25 29,4% |
| Ràpid · negres | 88 | 52 59,1% | 12 13,6% | 24 27,3% |
