Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 431Victòries · 197Taules · 53Derrotes · 181Estàndard · 223Ràpid · 208Blanques · 210Negres · 221
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 431 | 197 45,7% | 53 12,3% | 181 42,0% |
| Total · blanques | 210 | 103 49,1% | 24 11,4% | 83 39,5% |
| Total · negres | 221 | 94 42,5% | 29 13,1% | 98 44,3% |
| Estàndard | 223 | 108 48,4% | 32 14,4% | 83 37,2% |
| Estàndard · blanques | 103 | 51 49,5% | 12 11,7% | 40 38,8% |
| Estàndard · negres | 120 | 57 47,5% | 20 16,7% | 43 35,8% |
| Ràpid | 208 | 89 42,8% | 21 10,1% | 98 47,1% |
| Ràpid · blanques | 107 | 52 48,6% | 12 11,2% | 43 40,2% |
| Ràpid · negres | 101 | 37 36,6% | 9 8,9% | 55 54,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 422Victòries · 193Taules · 51Derrotes · 178Estàndard · 223Ràpid · 199Blanques · 206Negres · 216
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 422 | 193 45,7% | 51 12,1% | 178 42,2% |
| Total · blanques | 206 | 101 49,0% | 22 10,7% | 83 40,3% |
| Total · negres | 216 | 92 42,6% | 29 13,4% | 95 44,0% |
| Estàndard | 223 | 108 48,4% | 32 14,4% | 83 37,2% |
| Estàndard · blanques | 103 | 51 49,5% | 12 11,7% | 40 38,8% |
| Estàndard · negres | 120 | 57 47,5% | 20 16,7% | 43 35,8% |
| Ràpid | 199 | 85 42,7% | 19 9,6% | 95 47,7% |
| Ràpid · blanques | 103 | 50 48,5% | 10 9,7% | 43 41,8% |
| Ràpid · negres | 96 | 35 36,5% | 9 9,4% | 52 54,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 422Victòries · 193Taules · 51Derrotes · 178Estàndard · 223Ràpid · 199Blanques · 206Negres · 216
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 422 | 193 45,7% | 51 12,1% | 178 42,2% |
| Total · blanques | 206 | 101 49,0% | 22 10,7% | 83 40,3% |
| Total · negres | 216 | 92 42,6% | 29 13,4% | 95 44,0% |
| Estàndard | 223 | 108 48,4% | 32 14,4% | 83 37,2% |
| Estàndard · blanques | 103 | 51 49,5% | 12 11,7% | 40 38,8% |
| Estàndard · negres | 120 | 57 47,5% | 20 16,7% | 43 35,8% |
| Ràpid | 199 | 85 42,7% | 19 9,6% | 95 47,7% |
| Ràpid · blanques | 103 | 50 48,5% | 10 9,7% | 43 41,8% |
| Ràpid · negres | 96 | 35 36,5% | 9 9,4% | 52 54,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 422Victòries · 193Taules · 51Derrotes · 178Estàndard · 223Ràpid · 199Blanques · 206Negres · 216
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 422 | 193 45,7% | 51 12,1% | 178 42,2% |
| Total · blanques | 206 | 101 49,0% | 22 10,7% | 83 40,3% |
| Total · negres | 216 | 92 42,6% | 29 13,4% | 95 44,0% |
| Estàndard | 223 | 108 48,4% | 32 14,4% | 83 37,2% |
| Estàndard · blanques | 103 | 51 49,5% | 12 11,7% | 40 38,8% |
| Estàndard · negres | 120 | 57 47,5% | 20 16,7% | 43 35,8% |
| Ràpid | 199 | 85 42,7% | 19 9,6% | 95 47,7% |
| Ràpid · blanques | 103 | 50 48,5% | 10 9,7% | 43 41,8% |
| Ràpid · negres | 96 | 35 36,5% | 9 9,4% | 52 54,2% |
