Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 216Victòries · 83Taules · 33Derrotes · 100Estàndard · 68Ràpid · 148Blanques · 109Negres · 107
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 216 | 83 38,4% | 33 15,3% | 100 46,3% |
| Total · blanques | 109 | 46 42,2% | 14 12,8% | 49 45,0% |
| Total · negres | 107 | 37 34,6% | 19 17,8% | 51 47,7% |
| Estàndard | 68 | 28 41,2% | 19 27,9% | 21 30,9% |
| Estàndard · blanques | 32 | 17 53,1% | 7 21,9% | 8 25,0% |
| Estàndard · negres | 36 | 11 30,6% | 12 33,3% | 13 36,1% |
| Ràpid | 148 | 55 37,2% | 14 9,5% | 79 53,4% |
| Ràpid · blanques | 77 | 29 37,7% | 7 9,1% | 41 53,3% |
| Ràpid · negres | 71 | 26 36,6% | 7 9,9% | 38 53,5% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 216Victòries · 83Taules · 33Derrotes · 100Estàndard · 68Ràpid · 148Blanques · 109Negres · 107
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 216 | 83 38,4% | 33 15,3% | 100 46,3% |
| Total · blanques | 109 | 46 42,2% | 14 12,8% | 49 45,0% |
| Total · negres | 107 | 37 34,6% | 19 17,8% | 51 47,7% |
| Estàndard | 68 | 28 41,2% | 19 27,9% | 21 30,9% |
| Estàndard · blanques | 32 | 17 53,1% | 7 21,9% | 8 25,0% |
| Estàndard · negres | 36 | 11 30,6% | 12 33,3% | 13 36,1% |
| Ràpid | 148 | 55 37,2% | 14 9,5% | 79 53,4% |
| Ràpid · blanques | 77 | 29 37,7% | 7 9,1% | 41 53,3% |
| Ràpid · negres | 71 | 26 36,6% | 7 9,9% | 38 53,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 208Victòries · 80Taules · 33Derrotes · 95Estàndard · 68Ràpid · 140Blanques · 105Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 208 | 80 38,5% | 33 15,9% | 95 45,7% |
| Total · blanques | 105 | 44 41,9% | 14 13,3% | 47 44,8% |
| Total · negres | 103 | 36 35,0% | 19 18,5% | 48 46,6% |
| Estàndard | 68 | 28 41,2% | 19 27,9% | 21 30,9% |
| Estàndard · blanques | 32 | 17 53,1% | 7 21,9% | 8 25,0% |
| Estàndard · negres | 36 | 11 30,6% | 12 33,3% | 13 36,1% |
| Ràpid | 140 | 52 37,1% | 14 10,0% | 74 52,9% |
| Ràpid · blanques | 73 | 27 37,0% | 7 9,6% | 39 53,4% |
| Ràpid · negres | 67 | 25 37,3% | 7 10,5% | 35 52,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 208Victòries · 80Taules · 33Derrotes · 95Estàndard · 68Ràpid · 140Blanques · 105Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 208 | 80 38,5% | 33 15,9% | 95 45,7% |
| Total · blanques | 105 | 44 41,9% | 14 13,3% | 47 44,8% |
| Total · negres | 103 | 36 35,0% | 19 18,5% | 48 46,6% |
| Estàndard | 68 | 28 41,2% | 19 27,9% | 21 30,9% |
| Estàndard · blanques | 32 | 17 53,1% | 7 21,9% | 8 25,0% |
| Estàndard · negres | 36 | 11 30,6% | 12 33,3% | 13 36,1% |
| Ràpid | 140 | 52 37,1% | 14 10,0% | 74 52,9% |
| Ràpid · blanques | 73 | 27 37,0% | 7 9,6% | 39 53,4% |
| Ràpid · negres | 67 | 25 37,3% | 7 10,5% | 35 52,2% |
