Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 105Victòries · 37Taules · 11Derrotes · 57Estàndard · 73Ràpid · 32Blanques · 51Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 105 | 37 35,2% | 11 10,5% | 57 54,3% |
| Total · blanques | 51 | 19 37,3% | 8 15,7% | 24 47,1% |
| Total · negres | 54 | 18 33,3% | 3 5,6% | 33 61,1% |
| Estàndard | 73 | 29 39,7% | 9 12,3% | 35 48,0% |
| Estàndard · blanques | 37 | 15 40,5% | 8 21,6% | 14 37,8% |
| Estàndard · negres | 36 | 14 38,9% | 1 2,8% | 21 58,3% |
| Ràpid | 32 | 8 25,0% | 2 6,3% | 22 68,8% |
| Ràpid · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Ràpid · negres | 18 | 4 22,2% | 2 11,1% | 12 66,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 105Victòries · 37Taules · 11Derrotes · 57Estàndard · 73Ràpid · 32Blanques · 51Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 105 | 37 35,2% | 11 10,5% | 57 54,3% |
| Total · blanques | 51 | 19 37,3% | 8 15,7% | 24 47,1% |
| Total · negres | 54 | 18 33,3% | 3 5,6% | 33 61,1% |
| Estàndard | 73 | 29 39,7% | 9 12,3% | 35 48,0% |
| Estàndard · blanques | 37 | 15 40,5% | 8 21,6% | 14 37,8% |
| Estàndard · negres | 36 | 14 38,9% | 1 2,8% | 21 58,3% |
| Ràpid | 32 | 8 25,0% | 2 6,3% | 22 68,8% |
| Ràpid · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Ràpid · negres | 18 | 4 22,2% | 2 11,1% | 12 66,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 96Victòries · 32Taules · 10Derrotes · 54Estàndard · 64Ràpid · 32Blanques · 47Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 96 | 32 33,3% | 10 10,4% | 54 56,3% |
| Total · blanques | 47 | 17 36,2% | 7 14,9% | 23 48,9% |
| Total · negres | 49 | 15 30,6% | 3 6,1% | 31 63,3% |
| Estàndard | 64 | 24 37,5% | 8 12,5% | 32 50,0% |
| Estàndard · blanques | 33 | 13 39,4% | 7 21,2% | 13 39,4% |
| Estàndard · negres | 31 | 11 35,5% | 1 3,2% | 19 61,3% |
| Ràpid | 32 | 8 25,0% | 2 6,3% | 22 68,8% |
| Ràpid · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Ràpid · negres | 18 | 4 22,2% | 2 11,1% | 12 66,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 96Victòries · 32Taules · 10Derrotes · 54Estàndard · 64Ràpid · 32Blanques · 47Negres · 49
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 96 | 32 33,3% | 10 10,4% | 54 56,3% |
| Total · blanques | 47 | 17 36,2% | 7 14,9% | 23 48,9% |
| Total · negres | 49 | 15 30,6% | 3 6,1% | 31 63,3% |
| Estàndard | 64 | 24 37,5% | 8 12,5% | 32 50,0% |
| Estàndard · blanques | 33 | 13 39,4% | 7 21,2% | 13 39,4% |
| Estàndard · negres | 31 | 11 35,5% | 1 3,2% | 19 61,3% |
| Ràpid | 32 | 8 25,0% | 2 6,3% | 22 68,8% |
| Ràpid · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Ràpid · negres | 18 | 4 22,2% | 2 11,1% | 12 66,7% |
