Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+24 partides des de 2026-09-01
Partides · 442Victòries · 179Taules · 28Derrotes · 235Estàndard · 80Ràpid · 362Blanques · 224Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 442 | 179 40,5% | 28 6,3% | 235 53,2% |
| Total · blanques | 224 | 87 38,8% | 15 6,7% | 122 54,5% |
| Total · negres | 218 | 92 42,2% | 13 6,0% | 113 51,8% |
| Estàndard | 80 | 29 36,3% | 9 11,3% | 42 52,5% |
| Estàndard · blanques | 39 | 12 30,8% | 6 15,4% | 21 53,9% |
| Estàndard · negres | 41 | 17 41,5% | 3 7,3% | 21 51,2% |
| Ràpid | 362 | 150 41,4% | 19 5,3% | 193 53,3% |
| Ràpid · blanques | 185 | 75 40,5% | 9 4,9% | 101 54,6% |
| Ràpid · negres | 177 | 75 42,4% | 10 5,7% | 92 52,0% |
Captura 2026-09-01
+25 partides des de 2026-08-01
Partides · 418Victòries · 167Taules · 28Derrotes · 223Estàndard · 80Ràpid · 338Blanques · 212Negres · 206
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 418 | 167 40,0% | 28 6,7% | 223 53,4% |
| Total · blanques | 212 | 81 38,2% | 15 7,1% | 116 54,7% |
| Total · negres | 206 | 86 41,8% | 13 6,3% | 107 51,9% |
| Estàndard | 80 | 29 36,3% | 9 11,3% | 42 52,5% |
| Estàndard · blanques | 39 | 12 30,8% | 6 15,4% | 21 53,9% |
| Estàndard · negres | 41 | 17 41,5% | 3 7,3% | 21 51,2% |
| Ràpid | 338 | 138 40,8% | 19 5,6% | 181 53,6% |
| Ràpid · blanques | 173 | 69 39,9% | 9 5,2% | 95 54,9% |
| Ràpid · negres | 165 | 69 41,8% | 10 6,1% | 86 52,1% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 393Victòries · 156Taules · 27Derrotes · 210Estàndard · 80Ràpid · 313Blanques · 200Negres · 193
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 393 | 156 39,7% | 27 6,9% | 210 53,4% |
| Total · blanques | 200 | 76 38,0% | 15 7,5% | 109 54,5% |
| Total · negres | 193 | 80 41,5% | 12 6,2% | 101 52,3% |
| Estàndard | 80 | 29 36,3% | 9 11,3% | 42 52,5% |
| Estàndard · blanques | 39 | 12 30,8% | 6 15,4% | 21 53,9% |
| Estàndard · negres | 41 | 17 41,5% | 3 7,3% | 21 51,2% |
| Ràpid | 313 | 127 40,6% | 18 5,8% | 168 53,7% |
| Ràpid · blanques | 161 | 64 39,8% | 9 5,6% | 88 54,7% |
| Ràpid · negres | 152 | 63 41,5% | 9 5,9% | 80 52,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 385Victòries · 153Taules · 26Derrotes · 206Estàndard · 80Ràpid · 305Blanques · 196Negres · 189
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 385 | 153 39,7% | 26 6,8% | 206 53,5% |
| Total · blanques | 196 | 75 38,3% | 14 7,1% | 107 54,6% |
| Total · negres | 189 | 78 41,3% | 12 6,4% | 99 52,4% |
| Estàndard | 80 | 29 36,3% | 9 11,3% | 42 52,5% |
| Estàndard · blanques | 39 | 12 30,8% | 6 15,4% | 21 53,9% |
| Estàndard · negres | 41 | 17 41,5% | 3 7,3% | 21 51,2% |
| Ràpid | 305 | 124 40,7% | 17 5,6% | 164 53,8% |
| Ràpid · blanques | 157 | 63 40,1% | 8 5,1% | 86 54,8% |
| Ràpid · negres | 148 | 61 41,2% | 9 6,1% | 78 52,7% |
