Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 391Victòries · 203Taules · 58Derrotes · 130Estàndard · 219Ràpid · 172Blanques · 191Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 391 | 203 51,9% | 58 14,8% | 130 33,3% |
| Total · blanques | 191 | 100 52,4% | 30 15,7% | 61 31,9% |
| Total · negres | 200 | 103 51,5% | 28 14,0% | 69 34,5% |
| Estàndard | 219 | 105 48,0% | 40 18,3% | 74 33,8% |
| Estàndard · blanques | 107 | 54 50,5% | 23 21,5% | 30 28,0% |
| Estàndard · negres | 112 | 51 45,5% | 17 15,2% | 44 39,3% |
| Ràpid | 172 | 98 57,0% | 18 10,5% | 56 32,6% |
| Ràpid · blanques | 84 | 46 54,8% | 7 8,3% | 31 36,9% |
| Ràpid · negres | 88 | 52 59,1% | 11 12,5% | 25 28,4% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 391Victòries · 203Taules · 58Derrotes · 130Estàndard · 219Ràpid · 172Blanques · 191Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 391 | 203 51,9% | 58 14,8% | 130 33,3% |
| Total · blanques | 191 | 100 52,4% | 30 15,7% | 61 31,9% |
| Total · negres | 200 | 103 51,5% | 28 14,0% | 69 34,5% |
| Estàndard | 219 | 105 48,0% | 40 18,3% | 74 33,8% |
| Estàndard · blanques | 107 | 54 50,5% | 23 21,5% | 30 28,0% |
| Estàndard · negres | 112 | 51 45,5% | 17 15,2% | 44 39,3% |
| Ràpid | 172 | 98 57,0% | 18 10,5% | 56 32,6% |
| Ràpid · blanques | 84 | 46 54,8% | 7 8,3% | 31 36,9% |
| Ràpid · negres | 88 | 52 59,1% | 11 12,5% | 25 28,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 383Victòries · 197Taules · 58Derrotes · 128Estàndard · 219Ràpid · 164Blanques · 187Negres · 196
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 383 | 197 51,4% | 58 15,1% | 128 33,4% |
| Total · blanques | 187 | 97 51,9% | 30 16,0% | 60 32,1% |
| Total · negres | 196 | 100 51,0% | 28 14,3% | 68 34,7% |
| Estàndard | 219 | 105 48,0% | 40 18,3% | 74 33,8% |
| Estàndard · blanques | 107 | 54 50,5% | 23 21,5% | 30 28,0% |
| Estàndard · negres | 112 | 51 45,5% | 17 15,2% | 44 39,3% |
| Ràpid | 164 | 92 56,1% | 18 11,0% | 54 32,9% |
| Ràpid · blanques | 80 | 43 53,8% | 7 8,8% | 30 37,5% |
| Ràpid · negres | 84 | 49 58,3% | 11 13,1% | 24 28,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 383Victòries · 197Taules · 58Derrotes · 128Estàndard · 219Ràpid · 164Blanques · 187Negres · 196
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 383 | 197 51,4% | 58 15,1% | 128 33,4% |
| Total · blanques | 187 | 97 51,9% | 30 16,0% | 60 32,1% |
| Total · negres | 196 | 100 51,0% | 28 14,3% | 68 34,7% |
| Estàndard | 219 | 105 48,0% | 40 18,3% | 74 33,8% |
| Estàndard · blanques | 107 | 54 50,5% | 23 21,5% | 30 28,0% |
| Estàndard · negres | 112 | 51 45,5% | 17 15,2% | 44 39,3% |
| Ràpid | 164 | 92 56,1% | 18 11,0% | 54 32,9% |
| Ràpid · blanques | 80 | 43 53,8% | 7 8,8% | 30 37,5% |
| Ràpid · negres | 84 | 49 58,3% | 11 13,1% | 24 28,6% |
