Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 220Victòries · 80Taules · 61Derrotes · 79Estàndard · 164Ràpid · 56Blanques · 107Negres · 113
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 220 | 80 36,4% | 61 27,7% | 79 35,9% |
| Total · blanques | 107 | 42 39,3% | 33 30,8% | 32 29,9% |
| Total · negres | 113 | 38 33,6% | 28 24,8% | 47 41,6% |
| Estàndard | 164 | 58 35,4% | 56 34,2% | 50 30,5% |
| Estàndard · blanques | 81 | 32 39,5% | 30 37,0% | 19 23,5% |
| Estàndard · negres | 83 | 26 31,3% | 26 31,3% | 31 37,4% |
| Ràpid | 56 | 22 39,3% | 5 8,9% | 29 51,8% |
| Ràpid · blanques | 26 | 10 38,5% | 3 11,5% | 13 50,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 12 40,0% | 2 6,7% | 16 53,3% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 204Victòries · 73Taules · 59Derrotes · 72Estàndard · 164Ràpid · 40Blanques · 99Negres · 105
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 204 | 73 35,8% | 59 28,9% | 72 35,3% |
| Total · blanques | 99 | 36 36,4% | 32 32,3% | 31 31,3% |
| Total · negres | 105 | 37 35,2% | 27 25,7% | 41 39,1% |
| Estàndard | 164 | 58 35,4% | 56 34,2% | 50 30,5% |
| Estàndard · blanques | 81 | 32 39,5% | 30 37,0% | 19 23,5% |
| Estàndard · negres | 83 | 26 31,3% | 26 31,3% | 31 37,4% |
| Ràpid | 40 | 15 37,5% | 3 7,5% | 22 55,0% |
| Ràpid · blanques | 18 | 4 22,2% | 2 11,1% | 12 66,7% |
| Ràpid · negres | 22 | 11 50,0% | 1 4,6% | 10 45,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 196Victòries · 70Taules · 59Derrotes · 67Estàndard · 164Ràpid · 32Blanques · 95Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 196 | 70 35,7% | 59 30,1% | 67 34,2% |
| Total · blanques | 95 | 35 36,8% | 32 33,7% | 28 29,5% |
| Total · negres | 101 | 35 34,7% | 27 26,7% | 39 38,6% |
| Estàndard | 164 | 58 35,4% | 56 34,2% | 50 30,5% |
| Estàndard · blanques | 81 | 32 39,5% | 30 37,0% | 19 23,5% |
| Estàndard · negres | 83 | 26 31,3% | 26 31,3% | 31 37,4% |
| Ràpid | 32 | 12 37,5% | 3 9,4% | 17 53,1% |
| Ràpid · blanques | 14 | 3 21,4% | 2 14,3% | 9 64,3% |
| Ràpid · negres | 18 | 9 50,0% | 1 5,6% | 8 44,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 196Victòries · 70Taules · 59Derrotes · 67Estàndard · 164Ràpid · 32Blanques · 95Negres · 101
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 196 | 70 35,7% | 59 30,1% | 67 34,2% |
| Total · blanques | 95 | 35 36,8% | 32 33,7% | 28 29,5% |
| Total · negres | 101 | 35 34,7% | 27 26,7% | 39 38,6% |
| Estàndard | 164 | 58 35,4% | 56 34,2% | 50 30,5% |
| Estàndard · blanques | 81 | 32 39,5% | 30 37,0% | 19 23,5% |
| Estàndard · negres | 83 | 26 31,3% | 26 31,3% | 31 37,4% |
| Ràpid | 32 | 12 37,5% | 3 9,4% | 17 53,1% |
| Ràpid · blanques | 14 | 3 21,4% | 2 14,3% | 9 64,3% |
| Ràpid · negres | 18 | 9 50,0% | 1 5,6% | 8 44,4% |
