Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 780Victòries · 347Taules · 161Derrotes · 272Estàndard · 558Ràpid · 222Blanques · 392Negres · 388
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 780 | 347 44,5% | 161 20,6% | 272 34,9% |
| Total · blanques | 392 | 189 48,2% | 79 20,2% | 124 31,6% |
| Total · negres | 388 | 158 40,7% | 82 21,1% | 148 38,1% |
| Estàndard | 558 | 215 38,5% | 140 25,1% | 203 36,4% |
| Estàndard · blanques | 285 | 119 41,8% | 71 24,9% | 95 33,3% |
| Estàndard · negres | 273 | 96 35,2% | 69 25,3% | 108 39,6% |
| Ràpid | 222 | 132 59,5% | 21 9,5% | 69 31,1% |
| Ràpid · blanques | 107 | 70 65,4% | 8 7,5% | 29 27,1% |
| Ràpid · negres | 115 | 62 53,9% | 13 11,3% | 40 34,8% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 772Victòries · 343Taules · 159Derrotes · 270Estàndard · 558Ràpid · 214Blanques · 388Negres · 384
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 772 | 343 44,4% | 159 20,6% | 270 35,0% |
| Total · blanques | 388 | 187 48,2% | 79 20,4% | 122 31,4% |
| Total · negres | 384 | 156 40,6% | 80 20,8% | 148 38,5% |
| Estàndard | 558 | 215 38,5% | 140 25,1% | 203 36,4% |
| Estàndard · blanques | 285 | 119 41,8% | 71 24,9% | 95 33,3% |
| Estàndard · negres | 273 | 96 35,2% | 69 25,3% | 108 39,6% |
| Ràpid | 214 | 128 59,8% | 19 8,9% | 67 31,3% |
| Ràpid · blanques | 103 | 68 66,0% | 8 7,8% | 27 26,2% |
| Ràpid · negres | 111 | 60 54,1% | 11 9,9% | 40 36,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 756Victòries · 333Taules · 158Derrotes · 265Estàndard · 558Ràpid · 198Blanques · 380Negres · 376
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 756 | 333 44,1% | 158 20,9% | 265 35,1% |
| Total · blanques | 380 | 182 47,9% | 78 20,5% | 120 31,6% |
| Total · negres | 376 | 151 40,2% | 80 21,3% | 145 38,6% |
| Estàndard | 558 | 215 38,5% | 140 25,1% | 203 36,4% |
| Estàndard · blanques | 285 | 119 41,8% | 71 24,9% | 95 33,3% |
| Estàndard · negres | 273 | 96 35,2% | 69 25,3% | 108 39,6% |
| Ràpid | 198 | 118 59,6% | 18 9,1% | 62 31,3% |
| Ràpid · blanques | 95 | 63 66,3% | 7 7,4% | 25 26,3% |
| Ràpid · negres | 103 | 55 53,4% | 11 10,7% | 37 35,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 756Victòries · 333Taules · 158Derrotes · 265Estàndard · 558Ràpid · 198Blanques · 380Negres · 376
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 756 | 333 44,1% | 158 20,9% | 265 35,1% |
| Total · blanques | 380 | 182 47,9% | 78 20,5% | 120 31,6% |
| Total · negres | 376 | 151 40,2% | 80 21,3% | 145 38,6% |
| Estàndard | 558 | 215 38,5% | 140 25,1% | 203 36,4% |
| Estàndard · blanques | 285 | 119 41,8% | 71 24,9% | 95 33,3% |
| Estàndard · negres | 273 | 96 35,2% | 69 25,3% | 108 39,6% |
| Ràpid | 198 | 118 59,6% | 18 9,1% | 62 31,3% |
| Ràpid · blanques | 95 | 63 66,3% | 7 7,4% | 25 26,3% |
| Ràpid · negres | 103 | 55 53,4% | 11 10,7% | 37 35,9% |
