Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 162Victòries · 62Taules · 14Derrotes · 86Estàndard · 115Ràpid · 47Blanques · 69Negres · 93
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 162 | 62 38,3% | 14 8,6% | 86 53,1% |
| Total · blanques | 69 | 29 42,0% | 4 5,8% | 36 52,2% |
| Total · negres | 93 | 33 35,5% | 10 10,8% | 50 53,8% |
| Estàndard | 115 | 44 38,3% | 9 7,8% | 62 53,9% |
| Estàndard · blanques | 46 | 22 47,8% | 3 6,5% | 21 45,7% |
| Estàndard · negres | 69 | 22 31,9% | 6 8,7% | 41 59,4% |
| Ràpid | 47 | 18 38,3% | 5 10,6% | 24 51,1% |
| Ràpid · blanques | 23 | 7 30,4% | 1 4,4% | 15 65,2% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 4 16,7% | 9 37,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 153Victòries · 58Taules · 13Derrotes · 82Estàndard · 115Ràpid · 38Blanques · 65Negres · 88
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 153 | 58 37,9% | 13 8,5% | 82 53,6% |
| Total · blanques | 65 | 28 43,1% | 4 6,2% | 33 50,8% |
| Total · negres | 88 | 30 34,1% | 9 10,2% | 49 55,7% |
| Estàndard | 115 | 44 38,3% | 9 7,8% | 62 53,9% |
| Estàndard · blanques | 46 | 22 47,8% | 3 6,5% | 21 45,7% |
| Estàndard · negres | 69 | 22 31,9% | 6 8,7% | 41 59,4% |
| Ràpid | 38 | 14 36,8% | 4 10,5% | 20 52,6% |
| Ràpid · blanques | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Ràpid · negres | 19 | 8 42,1% | 3 15,8% | 8 42,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 153Victòries · 58Taules · 13Derrotes · 82Estàndard · 115Ràpid · 38Blanques · 65Negres · 88
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 153 | 58 37,9% | 13 8,5% | 82 53,6% |
| Total · blanques | 65 | 28 43,1% | 4 6,2% | 33 50,8% |
| Total · negres | 88 | 30 34,1% | 9 10,2% | 49 55,7% |
| Estàndard | 115 | 44 38,3% | 9 7,8% | 62 53,9% |
| Estàndard · blanques | 46 | 22 47,8% | 3 6,5% | 21 45,7% |
| Estàndard · negres | 69 | 22 31,9% | 6 8,7% | 41 59,4% |
| Ràpid | 38 | 14 36,8% | 4 10,5% | 20 52,6% |
| Ràpid · blanques | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Ràpid · negres | 19 | 8 42,1% | 3 15,8% | 8 42,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 153Victòries · 58Taules · 13Derrotes · 82Estàndard · 115Ràpid · 38Blanques · 65Negres · 88
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 153 | 58 37,9% | 13 8,5% | 82 53,6% |
| Total · blanques | 65 | 28 43,1% | 4 6,2% | 33 50,8% |
| Total · negres | 88 | 30 34,1% | 9 10,2% | 49 55,7% |
| Estàndard | 115 | 44 38,3% | 9 7,8% | 62 53,9% |
| Estàndard · blanques | 46 | 22 47,8% | 3 6,5% | 21 45,7% |
| Estàndard · negres | 69 | 22 31,9% | 6 8,7% | 41 59,4% |
| Ràpid | 38 | 14 36,8% | 4 10,5% | 20 52,6% |
| Ràpid · blanques | 19 | 6 31,6% | 1 5,3% | 12 63,2% |
| Ràpid · negres | 19 | 8 42,1% | 3 15,8% | 8 42,1% |
