Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 112Victòries · 60Taules · 14Derrotes · 38Estàndard · 39Ràpid · 73Blanques · 58Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 60 53,6% | 14 12,5% | 38 33,9% |
| Total · blanques | 58 | 27 46,6% | 8 13,8% | 23 39,7% |
| Total · negres | 54 | 33 61,1% | 6 11,1% | 15 27,8% |
| Estàndard | 39 | 21 53,9% | 11 28,2% | 7 18,0% |
| Estàndard · blanques | 22 | 12 54,6% | 5 22,7% | 5 22,7% |
| Estàndard · negres | 17 | 9 52,9% | 6 35,3% | 2 11,8% |
| Ràpid | 73 | 39 53,4% | 3 4,1% | 31 42,5% |
| Ràpid · blanques | 36 | 15 41,7% | 3 8,3% | 18 50,0% |
| Ràpid · negres | 37 | 24 64,9% | 0 0,0% | 13 35,1% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 112Victòries · 60Taules · 14Derrotes · 38Estàndard · 39Ràpid · 73Blanques · 58Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 112 | 60 53,6% | 14 12,5% | 38 33,9% |
| Total · blanques | 58 | 27 46,6% | 8 13,8% | 23 39,7% |
| Total · negres | 54 | 33 61,1% | 6 11,1% | 15 27,8% |
| Estàndard | 39 | 21 53,9% | 11 28,2% | 7 18,0% |
| Estàndard · blanques | 22 | 12 54,6% | 5 22,7% | 5 22,7% |
| Estàndard · negres | 17 | 9 52,9% | 6 35,3% | 2 11,8% |
| Ràpid | 73 | 39 53,4% | 3 4,1% | 31 42,5% |
| Ràpid · blanques | 36 | 15 41,7% | 3 8,3% | 18 50,0% |
| Ràpid · negres | 37 | 24 64,9% | 0 0,0% | 13 35,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 104Victòries · 55Taules · 14Derrotes · 35Estàndard · 39Ràpid · 65Blanques · 54Negres · 50
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 55 52,9% | 14 13,5% | 35 33,7% |
| Total · blanques | 54 | 24 44,4% | 8 14,8% | 22 40,7% |
| Total · negres | 50 | 31 62,0% | 6 12,0% | 13 26,0% |
| Estàndard | 39 | 21 53,9% | 11 28,2% | 7 18,0% |
| Estàndard · blanques | 22 | 12 54,6% | 5 22,7% | 5 22,7% |
| Estàndard · negres | 17 | 9 52,9% | 6 35,3% | 2 11,8% |
| Ràpid | 65 | 34 52,3% | 3 4,6% | 28 43,1% |
| Ràpid · blanques | 32 | 12 37,5% | 3 9,4% | 17 53,1% |
| Ràpid · negres | 33 | 22 66,7% | 0 0,0% | 11 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 104Victòries · 55Taules · 14Derrotes · 35Estàndard · 39Ràpid · 65Blanques · 54Negres · 50
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 55 52,9% | 14 13,5% | 35 33,7% |
| Total · blanques | 54 | 24 44,4% | 8 14,8% | 22 40,7% |
| Total · negres | 50 | 31 62,0% | 6 12,0% | 13 26,0% |
| Estàndard | 39 | 21 53,9% | 11 28,2% | 7 18,0% |
| Estàndard · blanques | 22 | 12 54,6% | 5 22,7% | 5 22,7% |
| Estàndard · negres | 17 | 9 52,9% | 6 35,3% | 2 11,8% |
| Ràpid | 65 | 34 52,3% | 3 4,6% | 28 43,1% |
| Ràpid · blanques | 32 | 12 37,5% | 3 9,4% | 17 53,1% |
| Ràpid · negres | 33 | 22 66,7% | 0 0,0% | 11 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 104Victòries · 55Taules · 14Derrotes · 35Estàndard · 39Ràpid · 65Blanques · 54Negres · 50
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 55 52,9% | 14 13,5% | 35 33,7% |
| Total · blanques | 54 | 24 44,4% | 8 14,8% | 22 40,7% |
| Total · negres | 50 | 31 62,0% | 6 12,0% | 13 26,0% |
| Estàndard | 39 | 21 53,9% | 11 28,2% | 7 18,0% |
| Estàndard · blanques | 22 | 12 54,6% | 5 22,7% | 5 22,7% |
| Estàndard · negres | 17 | 9 52,9% | 6 35,3% | 2 11,8% |
| Ràpid | 65 | 34 52,3% | 3 4,6% | 28 43,1% |
| Ràpid · blanques | 32 | 12 37,5% | 3 9,4% | 17 53,1% |
| Ràpid · negres | 33 | 22 66,7% | 0 0,0% | 11 33,3% |
