Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 404Victòries · 126Taules · 87Derrotes · 191Estàndard · 133Ràpid · 271Blanques · 210Negres · 194
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 404 | 126 31,2% | 87 21,5% | 191 47,3% |
| Total · blanques | 210 | 78 37,1% | 46 21,9% | 86 41,0% |
| Total · negres | 194 | 48 24,7% | 41 21,1% | 105 54,1% |
| Estàndard | 133 | 29 21,8% | 43 32,3% | 61 45,9% |
| Estàndard · blanques | 71 | 14 19,7% | 27 38,0% | 30 42,3% |
| Estàndard · negres | 62 | 15 24,2% | 16 25,8% | 31 50,0% |
| Ràpid | 271 | 97 35,8% | 44 16,2% | 130 48,0% |
| Ràpid · blanques | 139 | 64 46,0% | 19 13,7% | 56 40,3% |
| Ràpid · negres | 132 | 33 25,0% | 25 18,9% | 74 56,1% |
Captura 2026-09-01
+24 partides des de 2026-08-01
Partides · 396Victòries · 122Taules · 87Derrotes · 187Estàndard · 133Ràpid · 263Blanques · 206Negres · 190
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 396 | 122 30,8% | 87 22,0% | 187 47,2% |
| Total · blanques | 206 | 75 36,4% | 46 22,3% | 85 41,3% |
| Total · negres | 190 | 47 24,7% | 41 21,6% | 102 53,7% |
| Estàndard | 133 | 29 21,8% | 43 32,3% | 61 45,9% |
| Estàndard · blanques | 71 | 14 19,7% | 27 38,0% | 30 42,3% |
| Estàndard · negres | 62 | 15 24,2% | 16 25,8% | 31 50,0% |
| Ràpid | 263 | 93 35,4% | 44 16,7% | 126 47,9% |
| Ràpid · blanques | 135 | 61 45,2% | 19 14,1% | 55 40,7% |
| Ràpid · negres | 128 | 32 25,0% | 25 19,5% | 71 55,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 372Victòries · 115Taules · 80Derrotes · 177Estàndard · 133Ràpid · 239Blanques · 193Negres · 179
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 372 | 115 30,9% | 80 21,5% | 177 47,6% |
| Total · blanques | 193 | 72 37,3% | 42 21,8% | 79 40,9% |
| Total · negres | 179 | 43 24,0% | 38 21,2% | 98 54,8% |
| Estàndard | 133 | 29 21,8% | 43 32,3% | 61 45,9% |
| Estàndard · blanques | 71 | 14 19,7% | 27 38,0% | 30 42,3% |
| Estàndard · negres | 62 | 15 24,2% | 16 25,8% | 31 50,0% |
| Ràpid | 239 | 86 36,0% | 37 15,5% | 116 48,5% |
| Ràpid · blanques | 122 | 58 47,5% | 15 12,3% | 49 40,2% |
| Ràpid · negres | 117 | 28 23,9% | 22 18,8% | 67 57,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 372Victòries · 115Taules · 80Derrotes · 177Estàndard · 133Ràpid · 239Blanques · 193Negres · 179
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 372 | 115 30,9% | 80 21,5% | 177 47,6% |
| Total · blanques | 193 | 72 37,3% | 42 21,8% | 79 40,9% |
| Total · negres | 179 | 43 24,0% | 38 21,2% | 98 54,8% |
| Estàndard | 133 | 29 21,8% | 43 32,3% | 61 45,9% |
| Estàndard · blanques | 71 | 14 19,7% | 27 38,0% | 30 42,3% |
| Estàndard · negres | 62 | 15 24,2% | 16 25,8% | 31 50,0% |
| Ràpid | 239 | 86 36,0% | 37 15,5% | 116 48,5% |
| Ràpid · blanques | 122 | 58 47,5% | 15 12,3% | 49 40,2% |
| Ràpid · negres | 117 | 28 23,9% | 22 18,8% | 67 57,3% |
