Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+26 partides des de 2026-09-01
Partides · 832Victòries · 335Taules · 115Derrotes · 382Estàndard · 454Ràpid · 378Blanques · 414Negres · 418
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 832 | 335 40,3% | 115 13,8% | 382 45,9% |
| Total · blanques | 414 | 163 39,4% | 65 15,7% | 186 44,9% |
| Total · negres | 418 | 172 41,2% | 50 12,0% | 196 46,9% |
| Estàndard | 454 | 184 40,5% | 68 15,0% | 202 44,5% |
| Estàndard · blanques | 228 | 91 39,9% | 44 19,3% | 93 40,8% |
| Estàndard · negres | 226 | 93 41,2% | 24 10,6% | 109 48,2% |
| Ràpid | 378 | 151 40,0% | 47 12,4% | 180 47,6% |
| Ràpid · blanques | 186 | 72 38,7% | 21 11,3% | 93 50,0% |
| Ràpid · negres | 192 | 79 41,2% | 26 13,5% | 87 45,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 806Victòries · 325Taules · 111Derrotes · 370Estàndard · 454Ràpid · 352Blanques · 401Negres · 405
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 806 | 325 40,3% | 111 13,8% | 370 45,9% |
| Total · blanques | 401 | 159 39,7% | 63 15,7% | 179 44,6% |
| Total · negres | 405 | 166 41,0% | 48 11,9% | 191 47,2% |
| Estàndard | 454 | 184 40,5% | 68 15,0% | 202 44,5% |
| Estàndard · blanques | 228 | 91 39,9% | 44 19,3% | 93 40,8% |
| Estàndard · negres | 226 | 93 41,2% | 24 10,6% | 109 48,2% |
| Ràpid | 352 | 141 40,1% | 43 12,2% | 168 47,7% |
| Ràpid · blanques | 173 | 68 39,3% | 19 11,0% | 86 49,7% |
| Ràpid · negres | 179 | 73 40,8% | 24 13,4% | 82 45,8% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 806Victòries · 325Taules · 111Derrotes · 370Estàndard · 454Ràpid · 352Blanques · 401Negres · 405
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 806 | 325 40,3% | 111 13,8% | 370 45,9% |
| Total · blanques | 401 | 159 39,7% | 63 15,7% | 179 44,6% |
| Total · negres | 405 | 166 41,0% | 48 11,9% | 191 47,2% |
| Estàndard | 454 | 184 40,5% | 68 15,0% | 202 44,5% |
| Estàndard · blanques | 228 | 91 39,9% | 44 19,3% | 93 40,8% |
| Estàndard · negres | 226 | 93 41,2% | 24 10,6% | 109 48,2% |
| Ràpid | 352 | 141 40,1% | 43 12,2% | 168 47,7% |
| Ràpid · blanques | 173 | 68 39,3% | 19 11,0% | 86 49,7% |
| Ràpid · negres | 179 | 73 40,8% | 24 13,4% | 82 45,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 797Victòries · 322Taules · 109Derrotes · 366Estàndard · 454Ràpid · 343Blanques · 396Negres · 401
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 797 | 322 40,4% | 109 13,7% | 366 45,9% |
| Total · blanques | 396 | 157 39,7% | 62 15,7% | 177 44,7% |
| Total · negres | 401 | 165 41,2% | 47 11,7% | 189 47,1% |
| Estàndard | 454 | 184 40,5% | 68 15,0% | 202 44,5% |
| Estàndard · blanques | 228 | 91 39,9% | 44 19,3% | 93 40,8% |
| Estàndard · negres | 226 | 93 41,2% | 24 10,6% | 109 48,2% |
| Ràpid | 343 | 138 40,2% | 41 12,0% | 164 47,8% |
| Ràpid · blanques | 168 | 66 39,3% | 18 10,7% | 84 50,0% |
| Ràpid · negres | 175 | 72 41,1% | 23 13,1% | 80 45,7% |
