Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 132Victòries · 60Taules · 39Derrotes · 33Estàndard · 121Ràpid · 11Blanques · 71Negres · 61
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 132 | 60 45,5% | 39 29,6% | 33 25,0% |
| Total · blanques | 71 | 33 46,5% | 21 29,6% | 17 23,9% |
| Total · negres | 61 | 27 44,3% | 18 29,5% | 16 26,2% |
| Estàndard | 121 | 53 43,8% | 38 31,4% | 30 24,8% |
| Estàndard · blanques | 66 | 30 45,5% | 20 30,3% | 16 24,2% |
| Estàndard · negres | 55 | 23 41,8% | 18 32,7% | 14 25,5% |
| Ràpid | 11 | 7 63,6% | 1 9,1% | 3 27,3% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 1 20,0% | 1 20,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 132Victòries · 60Taules · 39Derrotes · 33Estàndard · 121Ràpid · 11Blanques · 71Negres · 61
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 132 | 60 45,5% | 39 29,6% | 33 25,0% |
| Total · blanques | 71 | 33 46,5% | 21 29,6% | 17 23,9% |
| Total · negres | 61 | 27 44,3% | 18 29,5% | 16 26,2% |
| Estàndard | 121 | 53 43,8% | 38 31,4% | 30 24,8% |
| Estàndard · blanques | 66 | 30 45,5% | 20 30,3% | 16 24,2% |
| Estàndard · negres | 55 | 23 41,8% | 18 32,7% | 14 25,5% |
| Ràpid | 11 | 7 63,6% | 1 9,1% | 3 27,3% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 1 20,0% | 1 20,0% |
| Ràpid · negres | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 123Victòries · 55Taules · 38Derrotes · 30Estàndard · 121Ràpid · 2Blanques · 67Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 123 | 55 44,7% | 38 30,9% | 30 24,4% |
| Total · blanques | 67 | 31 46,3% | 20 29,9% | 16 23,9% |
| Total · negres | 56 | 24 42,9% | 18 32,1% | 14 25,0% |
| Estàndard | 121 | 53 43,8% | 38 31,4% | 30 24,8% |
| Estàndard · blanques | 66 | 30 45,5% | 20 30,3% | 16 24,2% |
| Estàndard · negres | 55 | 23 41,8% | 18 32,7% | 14 25,5% |
| Ràpid | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 123Victòries · 55Taules · 38Derrotes · 30Estàndard · 121Ràpid · 2Blanques · 67Negres · 56
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 123 | 55 44,7% | 38 30,9% | 30 24,4% |
| Total · blanques | 67 | 31 46,3% | 20 29,9% | 16 23,9% |
| Total · negres | 56 | 24 42,9% | 18 32,1% | 14 25,0% |
| Estàndard | 121 | 53 43,8% | 38 31,4% | 30 24,8% |
| Estàndard · blanques | 66 | 30 45,5% | 20 30,3% | 16 24,2% |
| Estàndard · negres | 55 | 23 41,8% | 18 32,7% | 14 25,5% |
| Ràpid | 2 | 2 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
