Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 194Victòries · 53Taules · 37Derrotes · 104Estàndard · 153Ràpid · 41Blanques · 109Negres · 85
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 194 | 53 27,3% | 37 19,1% | 104 53,6% |
| Total · blanques | 109 | 40 36,7% | 20 18,4% | 49 45,0% |
| Total · negres | 85 | 13 15,3% | 17 20,0% | 55 64,7% |
| Estàndard | 153 | 41 26,8% | 33 21,6% | 79 51,6% |
| Estàndard · blanques | 89 | 32 36,0% | 18 20,2% | 39 43,8% |
| Estàndard · negres | 64 | 9 14,1% | 15 23,4% | 40 62,5% |
| Ràpid | 41 | 12 29,3% | 4 9,8% | 25 61,0% |
| Ràpid · blanques | 20 | 8 40,0% | 2 10,0% | 10 50,0% |
| Ràpid · negres | 21 | 4 19,1% | 2 9,5% | 15 71,4% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 194Victòries · 53Taules · 37Derrotes · 104Estàndard · 153Ràpid · 41Blanques · 109Negres · 85
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 194 | 53 27,3% | 37 19,1% | 104 53,6% |
| Total · blanques | 109 | 40 36,7% | 20 18,4% | 49 45,0% |
| Total · negres | 85 | 13 15,3% | 17 20,0% | 55 64,7% |
| Estàndard | 153 | 41 26,8% | 33 21,6% | 79 51,6% |
| Estàndard · blanques | 89 | 32 36,0% | 18 20,2% | 39 43,8% |
| Estàndard · negres | 64 | 9 14,1% | 15 23,4% | 40 62,5% |
| Ràpid | 41 | 12 29,3% | 4 9,8% | 25 61,0% |
| Ràpid · blanques | 20 | 8 40,0% | 2 10,0% | 10 50,0% |
| Ràpid · negres | 21 | 4 19,1% | 2 9,5% | 15 71,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 186Victòries · 51Taules · 37Derrotes · 98Estàndard · 153Ràpid · 33Blanques · 105Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 51 27,4% | 37 19,9% | 98 52,7% |
| Total · blanques | 105 | 38 36,2% | 20 19,1% | 47 44,8% |
| Total · negres | 81 | 13 16,1% | 17 21,0% | 51 63,0% |
| Estàndard | 153 | 41 26,8% | 33 21,6% | 79 51,6% |
| Estàndard · blanques | 89 | 32 36,0% | 18 20,2% | 39 43,8% |
| Estàndard · negres | 64 | 9 14,1% | 15 23,4% | 40 62,5% |
| Ràpid | 33 | 10 30,3% | 4 12,1% | 19 57,6% |
| Ràpid · blanques | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 4 23,5% | 2 11,8% | 11 64,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 186Victòries · 51Taules · 37Derrotes · 98Estàndard · 153Ràpid · 33Blanques · 105Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 186 | 51 27,4% | 37 19,9% | 98 52,7% |
| Total · blanques | 105 | 38 36,2% | 20 19,1% | 47 44,8% |
| Total · negres | 81 | 13 16,1% | 17 21,0% | 51 63,0% |
| Estàndard | 153 | 41 26,8% | 33 21,6% | 79 51,6% |
| Estàndard · blanques | 89 | 32 36,0% | 18 20,2% | 39 43,8% |
| Estàndard · negres | 64 | 9 14,1% | 15 23,4% | 40 62,5% |
| Ràpid | 33 | 10 30,3% | 4 12,1% | 19 57,6% |
| Ràpid · blanques | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 4 23,5% | 2 11,8% | 11 64,7% |
