Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 314Victòries · 142Taules · 50Derrotes · 122Estàndard · 244Ràpid · 70Blanques · 156Negres · 158
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 314 | 142 45,2% | 50 15,9% | 122 38,9% |
| Total · blanques | 156 | 75 48,1% | 27 17,3% | 54 34,6% |
| Total · negres | 158 | 67 42,4% | 23 14,6% | 68 43,0% |
| Estàndard | 244 | 108 44,3% | 43 17,6% | 93 38,1% |
| Estàndard · blanques | 120 | 54 45,0% | 23 19,2% | 43 35,8% |
| Estàndard · negres | 124 | 54 43,6% | 20 16,1% | 50 40,3% |
| Ràpid | 70 | 34 48,6% | 7 10,0% | 29 41,4% |
| Ràpid · blanques | 36 | 21 58,3% | 4 11,1% | 11 30,6% |
| Ràpid · negres | 34 | 13 38,2% | 3 8,8% | 18 52,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 309Victòries · 140Taules · 48Derrotes · 121Estàndard · 244Ràpid · 65Blanques · 154Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 309 | 140 45,3% | 48 15,5% | 121 39,2% |
| Total · blanques | 154 | 74 48,1% | 27 17,5% | 53 34,4% |
| Total · negres | 155 | 66 42,6% | 21 13,6% | 68 43,9% |
| Estàndard | 244 | 108 44,3% | 43 17,6% | 93 38,1% |
| Estàndard · blanques | 120 | 54 45,0% | 23 19,2% | 43 35,8% |
| Estàndard · negres | 124 | 54 43,6% | 20 16,1% | 50 40,3% |
| Ràpid | 65 | 32 49,2% | 5 7,7% | 28 43,1% |
| Ràpid · blanques | 34 | 20 58,8% | 4 11,8% | 10 29,4% |
| Ràpid · negres | 31 | 12 38,7% | 1 3,2% | 18 58,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 309Victòries · 140Taules · 48Derrotes · 121Estàndard · 244Ràpid · 65Blanques · 154Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 309 | 140 45,3% | 48 15,5% | 121 39,2% |
| Total · blanques | 154 | 74 48,1% | 27 17,5% | 53 34,4% |
| Total · negres | 155 | 66 42,6% | 21 13,6% | 68 43,9% |
| Estàndard | 244 | 108 44,3% | 43 17,6% | 93 38,1% |
| Estàndard · blanques | 120 | 54 45,0% | 23 19,2% | 43 35,8% |
| Estàndard · negres | 124 | 54 43,6% | 20 16,1% | 50 40,3% |
| Ràpid | 65 | 32 49,2% | 5 7,7% | 28 43,1% |
| Ràpid · blanques | 34 | 20 58,8% | 4 11,8% | 10 29,4% |
| Ràpid · negres | 31 | 12 38,7% | 1 3,2% | 18 58,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 309Victòries · 140Taules · 48Derrotes · 121Estàndard · 244Ràpid · 65Blanques · 154Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 309 | 140 45,3% | 48 15,5% | 121 39,2% |
| Total · blanques | 154 | 74 48,1% | 27 17,5% | 53 34,4% |
| Total · negres | 155 | 66 42,6% | 21 13,6% | 68 43,9% |
| Estàndard | 244 | 108 44,3% | 43 17,6% | 93 38,1% |
| Estàndard · blanques | 120 | 54 45,0% | 23 19,2% | 43 35,8% |
| Estàndard · negres | 124 | 54 43,6% | 20 16,1% | 50 40,3% |
| Ràpid | 65 | 32 49,2% | 5 7,7% | 28 43,1% |
| Ràpid · blanques | 34 | 20 58,8% | 4 11,8% | 10 29,4% |
| Ràpid · negres | 31 | 12 38,7% | 1 3,2% | 18 58,1% |
