Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+23 partides des de 2026-09-01
Partides · 1251Victòries · 539Taules · 143Derrotes · 569Estàndard · 732Ràpid · 519Blanques · 631Negres · 620
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1251 | 539 43,1% | 143 11,4% | 569 45,5% |
| Total · blanques | 631 | 296 46,9% | 65 10,3% | 270 42,8% |
| Total · negres | 620 | 243 39,2% | 78 12,6% | 299 48,2% |
| Estàndard | 732 | 299 40,9% | 110 15,0% | 323 44,1% |
| Estàndard · blanques | 369 | 169 45,8% | 52 14,1% | 148 40,1% |
| Estàndard · negres | 363 | 130 35,8% | 58 16,0% | 175 48,2% |
| Ràpid | 519 | 240 46,2% | 33 6,4% | 246 47,4% |
| Ràpid · blanques | 262 | 127 48,5% | 13 5,0% | 122 46,6% |
| Ràpid · negres | 257 | 113 44,0% | 20 7,8% | 124 48,3% |
Captura 2026-09-01
+24 partides des de 2026-08-01
Partides · 1228Victòries · 528Taules · 143Derrotes · 557Estàndard · 732Ràpid · 496Blanques · 620Negres · 608
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1228 | 528 43,0% | 143 11,6% | 557 45,4% |
| Total · blanques | 620 | 291 46,9% | 65 10,5% | 264 42,6% |
| Total · negres | 608 | 237 39,0% | 78 12,8% | 293 48,2% |
| Estàndard | 732 | 299 40,9% | 110 15,0% | 323 44,1% |
| Estàndard · blanques | 369 | 169 45,8% | 52 14,1% | 148 40,1% |
| Estàndard · negres | 363 | 130 35,8% | 58 16,0% | 175 48,2% |
| Ràpid | 496 | 229 46,2% | 33 6,7% | 234 47,2% |
| Ràpid · blanques | 251 | 122 48,6% | 13 5,2% | 116 46,2% |
| Ràpid · negres | 245 | 107 43,7% | 20 8,2% | 118 48,2% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 1204Victòries · 519Taules · 142Derrotes · 543Estàndard · 732Ràpid · 472Blanques · 609Negres · 595
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1204 | 519 43,1% | 142 11,8% | 543 45,1% |
| Total · blanques | 609 | 290 47,6% | 65 10,7% | 254 41,7% |
| Total · negres | 595 | 229 38,5% | 77 12,9% | 289 48,6% |
| Estàndard | 732 | 299 40,9% | 110 15,0% | 323 44,1% |
| Estàndard · blanques | 369 | 169 45,8% | 52 14,1% | 148 40,1% |
| Estàndard · negres | 363 | 130 35,8% | 58 16,0% | 175 48,2% |
| Ràpid | 472 | 220 46,6% | 32 6,8% | 220 46,6% |
| Ràpid · blanques | 240 | 121 50,4% | 13 5,4% | 106 44,2% |
| Ràpid · negres | 232 | 99 42,7% | 19 8,2% | 114 49,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1196Victòries · 516Taules · 141Derrotes · 539Estàndard · 724Ràpid · 472Blanques · 605Negres · 591
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1196 | 516 43,1% | 141 11,8% | 539 45,1% |
| Total · blanques | 605 | 287 47,4% | 65 10,7% | 253 41,8% |
| Total · negres | 591 | 229 38,8% | 76 12,9% | 286 48,4% |
| Estàndard | 724 | 296 40,9% | 109 15,1% | 319 44,1% |
| Estàndard · blanques | 365 | 166 45,5% | 52 14,3% | 147 40,3% |
| Estàndard · negres | 359 | 130 36,2% | 57 15,9% | 172 47,9% |
| Ràpid | 472 | 220 46,6% | 32 6,8% | 220 46,6% |
| Ràpid · blanques | 240 | 121 50,4% | 13 5,4% | 106 44,2% |
| Ràpid · negres | 232 | 99 42,7% | 19 8,2% | 114 49,1% |
