Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 371Victòries · 161Taules · 89Derrotes · 121Estàndard · 223Ràpid · 148Blanques · 182Negres · 189
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 371 | 161 43,4% | 89 24,0% | 121 32,6% |
| Total · blanques | 182 | 87 47,8% | 47 25,8% | 48 26,4% |
| Total · negres | 189 | 74 39,2% | 42 22,2% | 73 38,6% |
| Estàndard | 223 | 71 31,8% | 76 34,1% | 76 34,1% |
| Estàndard · blanques | 106 | 35 33,0% | 39 36,8% | 32 30,2% |
| Estàndard · negres | 117 | 36 30,8% | 37 31,6% | 44 37,6% |
| Ràpid | 148 | 90 60,8% | 13 8,8% | 45 30,4% |
| Ràpid · blanques | 76 | 52 68,4% | 8 10,5% | 16 21,1% |
| Ràpid · negres | 72 | 38 52,8% | 5 6,9% | 29 40,3% |
Captura 2026-09-01
+24 partides des de 2026-08-01
Partides · 355Victòries · 152Taules · 86Derrotes · 117Estàndard · 223Ràpid · 132Blanques · 174Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 355 | 152 42,8% | 86 24,2% | 117 33,0% |
| Total · blanques | 174 | 82 47,1% | 45 25,9% | 47 27,0% |
| Total · negres | 181 | 70 38,7% | 41 22,7% | 70 38,7% |
| Estàndard | 223 | 71 31,8% | 76 34,1% | 76 34,1% |
| Estàndard · blanques | 106 | 35 33,0% | 39 36,8% | 32 30,2% |
| Estàndard · negres | 117 | 36 30,8% | 37 31,6% | 44 37,6% |
| Ràpid | 132 | 81 61,4% | 10 7,6% | 41 31,1% |
| Ràpid · blanques | 68 | 47 69,1% | 6 8,8% | 15 22,1% |
| Ràpid · negres | 64 | 34 53,1% | 4 6,3% | 26 40,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 331Victòries · 139Taules · 84Derrotes · 108Estàndard · 223Ràpid · 108Blanques · 161Negres · 170
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 331 | 139 42,0% | 84 25,4% | 108 32,6% |
| Total · blanques | 161 | 74 46,0% | 44 27,3% | 43 26,7% |
| Total · negres | 170 | 65 38,2% | 40 23,5% | 65 38,2% |
| Estàndard | 223 | 71 31,8% | 76 34,1% | 76 34,1% |
| Estàndard · blanques | 106 | 35 33,0% | 39 36,8% | 32 30,2% |
| Estàndard · negres | 117 | 36 30,8% | 37 31,6% | 44 37,6% |
| Ràpid | 108 | 68 63,0% | 8 7,4% | 32 29,6% |
| Ràpid · blanques | 55 | 39 70,9% | 5 9,1% | 11 20,0% |
| Ràpid · negres | 53 | 29 54,7% | 3 5,7% | 21 39,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 331Victòries · 139Taules · 84Derrotes · 108Estàndard · 223Ràpid · 108Blanques · 161Negres · 170
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 331 | 139 42,0% | 84 25,4% | 108 32,6% |
| Total · blanques | 161 | 74 46,0% | 44 27,3% | 43 26,7% |
| Total · negres | 170 | 65 38,2% | 40 23,5% | 65 38,2% |
| Estàndard | 223 | 71 31,8% | 76 34,1% | 76 34,1% |
| Estàndard · blanques | 106 | 35 33,0% | 39 36,8% | 32 30,2% |
| Estàndard · negres | 117 | 36 30,8% | 37 31,6% | 44 37,6% |
| Ràpid | 108 | 68 63,0% | 8 7,4% | 32 29,6% |
| Ràpid · blanques | 55 | 39 70,9% | 5 9,1% | 11 20,0% |
| Ràpid · negres | 53 | 29 54,7% | 3 5,7% | 21 39,6% |
