Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 429Victòries · 142Taules · 174Derrotes · 113Estàndard · 349Ràpid · 80Blanques · 224Negres · 205
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 429 | 142 33,1% | 174 40,6% | 113 26,3% |
| Total · blanques | 224 | 75 33,5% | 97 43,3% | 52 23,2% |
| Total · negres | 205 | 67 32,7% | 77 37,6% | 61 29,8% |
| Estàndard | 349 | 107 30,7% | 155 44,4% | 87 24,9% |
| Estàndard · blanques | 183 | 59 32,2% | 83 45,4% | 41 22,4% |
| Estàndard · negres | 166 | 48 28,9% | 72 43,4% | 46 27,7% |
| Ràpid | 80 | 35 43,8% | 19 23,8% | 26 32,5% |
| Ràpid · blanques | 41 | 16 39,0% | 14 34,2% | 11 26,8% |
| Ràpid · negres | 39 | 19 48,7% | 5 12,8% | 15 38,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 424Victòries · 140Taules · 173Derrotes · 111Estàndard · 344Ràpid · 80Blanques · 222Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 424 | 140 33,0% | 173 40,8% | 111 26,2% |
| Total · blanques | 222 | 75 33,8% | 96 43,2% | 51 23,0% |
| Total · negres | 202 | 65 32,2% | 77 38,1% | 60 29,7% |
| Estàndard | 344 | 105 30,5% | 154 44,8% | 85 24,7% |
| Estàndard · blanques | 181 | 59 32,6% | 82 45,3% | 40 22,1% |
| Estàndard · negres | 163 | 46 28,2% | 72 44,2% | 45 27,6% |
| Ràpid | 80 | 35 43,8% | 19 23,8% | 26 32,5% |
| Ràpid · blanques | 41 | 16 39,0% | 14 34,2% | 11 26,8% |
| Ràpid · negres | 39 | 19 48,7% | 5 12,8% | 15 38,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 424Victòries · 140Taules · 173Derrotes · 111Estàndard · 344Ràpid · 80Blanques · 222Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 424 | 140 33,0% | 173 40,8% | 111 26,2% |
| Total · blanques | 222 | 75 33,8% | 96 43,2% | 51 23,0% |
| Total · negres | 202 | 65 32,2% | 77 38,1% | 60 29,7% |
| Estàndard | 344 | 105 30,5% | 154 44,8% | 85 24,7% |
| Estàndard · blanques | 181 | 59 32,6% | 82 45,3% | 40 22,1% |
| Estàndard · negres | 163 | 46 28,2% | 72 44,2% | 45 27,6% |
| Ràpid | 80 | 35 43,8% | 19 23,8% | 26 32,5% |
| Ràpid · blanques | 41 | 16 39,0% | 14 34,2% | 11 26,8% |
| Ràpid · negres | 39 | 19 48,7% | 5 12,8% | 15 38,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 424Victòries · 140Taules · 173Derrotes · 111Estàndard · 344Ràpid · 80Blanques · 222Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 424 | 140 33,0% | 173 40,8% | 111 26,2% |
| Total · blanques | 222 | 75 33,8% | 96 43,2% | 51 23,0% |
| Total · negres | 202 | 65 32,2% | 77 38,1% | 60 29,7% |
| Estàndard | 344 | 105 30,5% | 154 44,8% | 85 24,7% |
| Estàndard · blanques | 181 | 59 32,6% | 82 45,3% | 40 22,1% |
| Estàndard · negres | 163 | 46 28,2% | 72 44,2% | 45 27,6% |
| Ràpid | 80 | 35 43,8% | 19 23,8% | 26 32,5% |
| Ràpid · blanques | 41 | 16 39,0% | 14 34,2% | 11 26,8% |
| Ràpid · negres | 39 | 19 48,7% | 5 12,8% | 15 38,5% |
