Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 949Victòries · 394Taules · 329Derrotes · 226Estàndard · 680Ràpid · 269Blanques · 475Negres · 474
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 949 | 394 41,5% | 329 34,7% | 226 23,8% |
| Total · blanques | 475 | 207 43,6% | 160 33,7% | 108 22,7% |
| Total · negres | 474 | 187 39,5% | 169 35,7% | 118 24,9% |
| Estàndard | 680 | 267 39,3% | 279 41,0% | 134 19,7% |
| Estàndard · blanques | 343 | 144 42,0% | 138 40,2% | 61 17,8% |
| Estàndard · negres | 337 | 123 36,5% | 141 41,8% | 73 21,7% |
| Ràpid | 269 | 127 47,2% | 50 18,6% | 92 34,2% |
| Ràpid · blanques | 132 | 63 47,7% | 22 16,7% | 47 35,6% |
| Ràpid · negres | 137 | 64 46,7% | 28 20,4% | 45 32,9% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 940Victòries · 391Taules · 327Derrotes · 222Estàndard · 680Ràpid · 260Blanques · 471Negres · 469
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 940 | 391 41,6% | 327 34,8% | 222 23,6% |
| Total · blanques | 471 | 205 43,5% | 160 34,0% | 106 22,5% |
| Total · negres | 469 | 186 39,7% | 167 35,6% | 116 24,7% |
| Estàndard | 680 | 267 39,3% | 279 41,0% | 134 19,7% |
| Estàndard · blanques | 343 | 144 42,0% | 138 40,2% | 61 17,8% |
| Estàndard · negres | 337 | 123 36,5% | 141 41,8% | 73 21,7% |
| Ràpid | 260 | 124 47,7% | 48 18,5% | 88 33,9% |
| Ràpid · blanques | 128 | 61 47,7% | 22 17,2% | 45 35,2% |
| Ràpid · negres | 132 | 63 47,7% | 26 19,7% | 43 32,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 933Victòries · 386Taules · 327Derrotes · 220Estàndard · 680Ràpid · 253Blanques · 467Negres · 466
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 933 | 386 41,4% | 327 35,1% | 220 23,6% |
| Total · blanques | 467 | 203 43,5% | 160 34,3% | 104 22,3% |
| Total · negres | 466 | 183 39,3% | 167 35,8% | 116 24,9% |
| Estàndard | 680 | 267 39,3% | 279 41,0% | 134 19,7% |
| Estàndard · blanques | 343 | 144 42,0% | 138 40,2% | 61 17,8% |
| Estàndard · negres | 337 | 123 36,5% | 141 41,8% | 73 21,7% |
| Ràpid | 253 | 119 47,0% | 48 19,0% | 86 34,0% |
| Ràpid · blanques | 124 | 59 47,6% | 22 17,7% | 43 34,7% |
| Ràpid · negres | 129 | 60 46,5% | 26 20,2% | 43 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 933Victòries · 386Taules · 327Derrotes · 220Estàndard · 680Ràpid · 253Blanques · 467Negres · 466
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 933 | 386 41,4% | 327 35,1% | 220 23,6% |
| Total · blanques | 467 | 203 43,5% | 160 34,3% | 104 22,3% |
| Total · negres | 466 | 183 39,3% | 167 35,8% | 116 24,9% |
| Estàndard | 680 | 267 39,3% | 279 41,0% | 134 19,7% |
| Estàndard · blanques | 343 | 144 42,0% | 138 40,2% | 61 17,8% |
| Estàndard · negres | 337 | 123 36,5% | 141 41,8% | 73 21,7% |
| Ràpid | 253 | 119 47,0% | 48 19,0% | 86 34,0% |
| Ràpid · blanques | 124 | 59 47,6% | 22 17,7% | 43 34,7% |
| Ràpid · negres | 129 | 60 46,5% | 26 20,2% | 43 33,3% |
