Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+24 partides des de 2026-09-01
Partides · 675Victòries · 321Taules · 118Derrotes · 236Estàndard · 195Ràpid · 480Blanques · 335Negres · 340
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 675 | 321 47,6% | 118 17,5% | 236 35,0% |
| Total · blanques | 335 | 170 50,8% | 53 15,8% | 112 33,4% |
| Total · negres | 340 | 151 44,4% | 65 19,1% | 124 36,5% |
| Estàndard | 195 | 77 39,5% | 59 30,3% | 59 30,3% |
| Estàndard · blanques | 94 | 38 40,4% | 26 27,7% | 30 31,9% |
| Estàndard · negres | 101 | 39 38,6% | 33 32,7% | 29 28,7% |
| Ràpid | 480 | 244 50,8% | 59 12,3% | 177 36,9% |
| Ràpid · blanques | 241 | 132 54,8% | 27 11,2% | 82 34,0% |
| Ràpid · negres | 239 | 112 46,9% | 32 13,4% | 95 39,8% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 651Victòries · 306Taules · 116Derrotes · 229Estàndard · 195Ràpid · 456Blanques · 323Negres · 328
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 651 | 306 47,0% | 116 17,8% | 229 35,2% |
| Total · blanques | 323 | 164 50,8% | 51 15,8% | 108 33,4% |
| Total · negres | 328 | 142 43,3% | 65 19,8% | 121 36,9% |
| Estàndard | 195 | 77 39,5% | 59 30,3% | 59 30,3% |
| Estàndard · blanques | 94 | 38 40,4% | 26 27,7% | 30 31,9% |
| Estàndard · negres | 101 | 39 38,6% | 33 32,7% | 29 28,7% |
| Ràpid | 456 | 229 50,2% | 57 12,5% | 170 37,3% |
| Ràpid · blanques | 229 | 126 55,0% | 25 10,9% | 78 34,1% |
| Ràpid · negres | 227 | 103 45,4% | 32 14,1% | 92 40,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 644Victòries · 300Taules · 115Derrotes · 229Estàndard · 195Ràpid · 449Blanques · 320Negres · 324
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 644 | 300 46,6% | 115 17,9% | 229 35,6% |
| Total · blanques | 320 | 161 50,3% | 51 15,9% | 108 33,8% |
| Total · negres | 324 | 139 42,9% | 64 19,8% | 121 37,4% |
| Estàndard | 195 | 77 39,5% | 59 30,3% | 59 30,3% |
| Estàndard · blanques | 94 | 38 40,4% | 26 27,7% | 30 31,9% |
| Estàndard · negres | 101 | 39 38,6% | 33 32,7% | 29 28,7% |
| Ràpid | 449 | 223 49,7% | 56 12,5% | 170 37,9% |
| Ràpid · blanques | 226 | 123 54,4% | 25 11,1% | 78 34,5% |
| Ràpid · negres | 223 | 100 44,8% | 31 13,9% | 92 41,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 644Victòries · 300Taules · 115Derrotes · 229Estàndard · 195Ràpid · 449Blanques · 320Negres · 324
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 644 | 300 46,6% | 115 17,9% | 229 35,6% |
| Total · blanques | 320 | 161 50,3% | 51 15,9% | 108 33,8% |
| Total · negres | 324 | 139 42,9% | 64 19,8% | 121 37,4% |
| Estàndard | 195 | 77 39,5% | 59 30,3% | 59 30,3% |
| Estàndard · blanques | 94 | 38 40,4% | 26 27,7% | 30 31,9% |
| Estàndard · negres | 101 | 39 38,6% | 33 32,7% | 29 28,7% |
| Ràpid | 449 | 223 49,7% | 56 12,5% | 170 37,9% |
| Ràpid · blanques | 226 | 123 54,4% | 25 11,1% | 78 34,5% |
| Ràpid · negres | 223 | 100 44,8% | 31 13,9% | 92 41,3% |
