Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 180Victòries · 83Taules · 53Derrotes · 44Estàndard · 22Ràpid · 158Blanques · 91Negres · 89
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 180 | 83 46,1% | 53 29,4% | 44 24,4% |
| Total · blanques | 91 | 42 46,2% | 28 30,8% | 21 23,1% |
| Total · negres | 89 | 41 46,1% | 25 28,1% | 23 25,8% |
| Estàndard | 22 | 4 18,2% | 12 54,6% | 6 27,3% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 6 54,6% | 2 18,2% |
| Estàndard · negres | 11 | 1 9,1% | 6 54,6% | 4 36,4% |
| Ràpid | 158 | 79 50,0% | 41 26,0% | 38 24,1% |
| Ràpid · blanques | 80 | 39 48,8% | 22 27,5% | 19 23,8% |
| Ràpid · negres | 78 | 40 51,3% | 19 24,4% | 19 24,4% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 172Victòries · 79Taules · 49Derrotes · 44Estàndard · 22Ràpid · 150Blanques · 87Negres · 85
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 172 | 79 45,9% | 49 28,5% | 44 25,6% |
| Total · blanques | 87 | 41 47,1% | 25 28,7% | 21 24,1% |
| Total · negres | 85 | 38 44,7% | 24 28,2% | 23 27,1% |
| Estàndard | 22 | 4 18,2% | 12 54,6% | 6 27,3% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 6 54,6% | 2 18,2% |
| Estàndard · negres | 11 | 1 9,1% | 6 54,6% | 4 36,4% |
| Ràpid | 150 | 75 50,0% | 37 24,7% | 38 25,3% |
| Ràpid · blanques | 76 | 38 50,0% | 19 25,0% | 19 25,0% |
| Ràpid · negres | 74 | 37 50,0% | 18 24,3% | 19 25,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 164Victòries · 75Taules · 45Derrotes · 44Estàndard · 22Ràpid · 142Blanques · 83Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 164 | 75 45,7% | 45 27,4% | 44 26,8% |
| Total · blanques | 83 | 39 47,0% | 23 27,7% | 21 25,3% |
| Total · negres | 81 | 36 44,4% | 22 27,2% | 23 28,4% |
| Estàndard | 22 | 4 18,2% | 12 54,6% | 6 27,3% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 6 54,6% | 2 18,2% |
| Estàndard · negres | 11 | 1 9,1% | 6 54,6% | 4 36,4% |
| Ràpid | 142 | 71 50,0% | 33 23,2% | 38 26,8% |
| Ràpid · blanques | 72 | 36 50,0% | 17 23,6% | 19 26,4% |
| Ràpid · negres | 70 | 35 50,0% | 16 22,9% | 19 27,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 164Victòries · 75Taules · 45Derrotes · 44Estàndard · 22Ràpid · 142Blanques · 83Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 164 | 75 45,7% | 45 27,4% | 44 26,8% |
| Total · blanques | 83 | 39 47,0% | 23 27,7% | 21 25,3% |
| Total · negres | 81 | 36 44,4% | 22 27,2% | 23 28,4% |
| Estàndard | 22 | 4 18,2% | 12 54,6% | 6 27,3% |
| Estàndard · blanques | 11 | 3 27,3% | 6 54,6% | 2 18,2% |
| Estàndard · negres | 11 | 1 9,1% | 6 54,6% | 4 36,4% |
| Ràpid | 142 | 71 50,0% | 33 23,2% | 38 26,8% |
| Ràpid · blanques | 72 | 36 50,0% | 17 23,6% | 19 26,4% |
| Ràpid · negres | 70 | 35 50,0% | 16 22,9% | 19 27,1% |
