Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 295Victòries · 100Taules · 61Derrotes · 134Estàndard · 245Ràpid · 50Blanques · 141Negres · 154
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 295 | 100 33,9% | 61 20,7% | 134 45,4% |
| Total · blanques | 141 | 49 34,8% | 34 24,1% | 58 41,1% |
| Total · negres | 154 | 51 33,1% | 27 17,5% | 76 49,4% |
| Estàndard | 245 | 84 34,3% | 53 21,6% | 108 44,1% |
| Estàndard · blanques | 117 | 43 36,8% | 30 25,6% | 44 37,6% |
| Estàndard · negres | 128 | 41 32,0% | 23 18,0% | 64 50,0% |
| Ràpid | 50 | 16 32,0% | 8 16,0% | 26 52,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 6 25,0% | 4 16,7% | 14 58,3% |
| Ràpid · negres | 26 | 10 38,5% | 4 15,4% | 12 46,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 287Victòries · 99Taules · 57Derrotes · 131Estàndard · 245Ràpid · 42Blanques · 137Negres · 150
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 287 | 99 34,5% | 57 19,9% | 131 45,6% |
| Total · blanques | 137 | 49 35,8% | 31 22,6% | 57 41,6% |
| Total · negres | 150 | 50 33,3% | 26 17,3% | 74 49,3% |
| Estàndard | 245 | 84 34,3% | 53 21,6% | 108 44,1% |
| Estàndard · blanques | 117 | 43 36,8% | 30 25,6% | 44 37,6% |
| Estàndard · negres | 128 | 41 32,0% | 23 18,0% | 64 50,0% |
| Ràpid | 42 | 15 35,7% | 4 9,5% | 23 54,8% |
| Ràpid · blanques | 20 | 6 30,0% | 1 5,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 3 13,6% | 10 45,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 287Victòries · 99Taules · 57Derrotes · 131Estàndard · 245Ràpid · 42Blanques · 137Negres · 150
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 287 | 99 34,5% | 57 19,9% | 131 45,6% |
| Total · blanques | 137 | 49 35,8% | 31 22,6% | 57 41,6% |
| Total · negres | 150 | 50 33,3% | 26 17,3% | 74 49,3% |
| Estàndard | 245 | 84 34,3% | 53 21,6% | 108 44,1% |
| Estàndard · blanques | 117 | 43 36,8% | 30 25,6% | 44 37,6% |
| Estàndard · negres | 128 | 41 32,0% | 23 18,0% | 64 50,0% |
| Ràpid | 42 | 15 35,7% | 4 9,5% | 23 54,8% |
| Ràpid · blanques | 20 | 6 30,0% | 1 5,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 3 13,6% | 10 45,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 287Victòries · 99Taules · 57Derrotes · 131Estàndard · 245Ràpid · 42Blanques · 137Negres · 150
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 287 | 99 34,5% | 57 19,9% | 131 45,6% |
| Total · blanques | 137 | 49 35,8% | 31 22,6% | 57 41,6% |
| Total · negres | 150 | 50 33,3% | 26 17,3% | 74 49,3% |
| Estàndard | 245 | 84 34,3% | 53 21,6% | 108 44,1% |
| Estàndard · blanques | 117 | 43 36,8% | 30 25,6% | 44 37,6% |
| Estàndard · negres | 128 | 41 32,0% | 23 18,0% | 64 50,0% |
| Ràpid | 42 | 15 35,7% | 4 9,5% | 23 54,8% |
| Ràpid · blanques | 20 | 6 30,0% | 1 5,0% | 13 65,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 9 40,9% | 3 13,6% | 10 45,5% |
