Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 433Victòries · 190Taules · 80Derrotes · 163Estàndard · 331Ràpid · 102Blanques · 216Negres · 217
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 433 | 190 43,9% | 80 18,5% | 163 37,6% |
| Total · blanques | 216 | 110 50,9% | 31 14,4% | 75 34,7% |
| Total · negres | 217 | 80 36,9% | 49 22,6% | 88 40,6% |
| Estàndard | 331 | 141 42,6% | 69 20,9% | 121 36,6% |
| Estàndard · blanques | 169 | 86 50,9% | 26 15,4% | 57 33,7% |
| Estàndard · negres | 162 | 55 34,0% | 43 26,5% | 64 39,5% |
| Ràpid | 102 | 49 48,0% | 11 10,8% | 42 41,2% |
| Ràpid · blanques | 47 | 24 51,1% | 5 10,6% | 18 38,3% |
| Ràpid · negres | 55 | 25 45,5% | 6 10,9% | 24 43,6% |
Captura 2026-09-01
+33 partides des de 2026-08-01
Partides · 423Victòries · 186Taules · 80Derrotes · 157Estàndard · 321Ràpid · 102Blanques · 211Negres · 212
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 423 | 186 44,0% | 80 18,9% | 157 37,1% |
| Total · blanques | 211 | 107 50,7% | 31 14,7% | 73 34,6% |
| Total · negres | 212 | 79 37,3% | 49 23,1% | 84 39,6% |
| Estàndard | 321 | 137 42,7% | 69 21,5% | 115 35,8% |
| Estàndard · blanques | 164 | 83 50,6% | 26 15,9% | 55 33,5% |
| Estàndard · negres | 157 | 54 34,4% | 43 27,4% | 60 38,2% |
| Ràpid | 102 | 49 48,0% | 11 10,8% | 42 41,2% |
| Ràpid · blanques | 47 | 24 51,1% | 5 10,6% | 18 38,3% |
| Ràpid · negres | 55 | 25 45,5% | 6 10,9% | 24 43,6% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 390Victòries · 169Taules · 77Derrotes · 144Estàndard · 314Ràpid · 76Blanques · 196Negres · 194
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 390 | 169 43,3% | 77 19,7% | 144 36,9% |
| Total · blanques | 196 | 98 50,0% | 30 15,3% | 68 34,7% |
| Total · negres | 194 | 71 36,6% | 47 24,2% | 76 39,2% |
| Estàndard | 314 | 135 43,0% | 68 21,7% | 111 35,4% |
| Estàndard · blanques | 161 | 82 50,9% | 26 16,2% | 53 32,9% |
| Estàndard · negres | 153 | 53 34,6% | 42 27,5% | 58 37,9% |
| Ràpid | 76 | 34 44,7% | 9 11,8% | 33 43,4% |
| Ràpid · blanques | 35 | 16 45,7% | 4 11,4% | 15 42,9% |
| Ràpid · negres | 41 | 18 43,9% | 5 12,2% | 18 43,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 383Victòries · 167Taules · 74Derrotes · 142Estàndard · 307Ràpid · 76Blanques · 192Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 383 | 167 43,6% | 74 19,3% | 142 37,1% |
| Total · blanques | 192 | 96 50,0% | 29 15,1% | 67 34,9% |
| Total · negres | 191 | 71 37,2% | 45 23,6% | 75 39,3% |
| Estàndard | 307 | 133 43,3% | 65 21,2% | 109 35,5% |
| Estàndard · blanques | 157 | 80 51,0% | 25 15,9% | 52 33,1% |
| Estàndard · negres | 150 | 53 35,3% | 40 26,7% | 57 38,0% |
| Ràpid | 76 | 34 44,7% | 9 11,8% | 33 43,4% |
| Ràpid · blanques | 35 | 16 45,7% | 4 11,4% | 15 42,9% |
| Ràpid · negres | 41 | 18 43,9% | 5 12,2% | 18 43,9% |
