Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 400Victòries · 127Taules · 84Derrotes · 189Estàndard · 330Ràpid · 70Blanques · 200Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 400 | 127 31,8% | 84 21,0% | 189 47,3% |
| Total · blanques | 200 | 69 34,5% | 41 20,5% | 90 45,0% |
| Total · negres | 200 | 58 29,0% | 43 21,5% | 99 49,5% |
| Estàndard | 330 | 98 29,7% | 83 25,2% | 149 45,2% |
| Estàndard · blanques | 167 | 57 34,1% | 40 24,0% | 70 41,9% |
| Estàndard · negres | 163 | 41 25,2% | 43 26,4% | 79 48,5% |
| Ràpid | 70 | 29 41,4% | 1 1,4% | 40 57,1% |
| Ràpid · blanques | 33 | 12 36,4% | 1 3,0% | 20 60,6% |
| Ràpid · negres | 37 | 17 46,0% | 0 0,0% | 20 54,1% |
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 400Victòries · 127Taules · 84Derrotes · 189Estàndard · 330Ràpid · 70Blanques · 200Negres · 200
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 400 | 127 31,8% | 84 21,0% | 189 47,3% |
| Total · blanques | 200 | 69 34,5% | 41 20,5% | 90 45,0% |
| Total · negres | 200 | 58 29,0% | 43 21,5% | 99 49,5% |
| Estàndard | 330 | 98 29,7% | 83 25,2% | 149 45,2% |
| Estàndard · blanques | 167 | 57 34,1% | 40 24,0% | 70 41,9% |
| Estàndard · negres | 163 | 41 25,2% | 43 26,4% | 79 48,5% |
| Ràpid | 70 | 29 41,4% | 1 1,4% | 40 57,1% |
| Ràpid · blanques | 33 | 12 36,4% | 1 3,0% | 20 60,6% |
| Ràpid · negres | 37 | 17 46,0% | 0 0,0% | 20 54,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 391Victòries · 125Taules · 84Derrotes · 182Estàndard · 330Ràpid · 61Blanques · 196Negres · 195
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 391 | 125 32,0% | 84 21,5% | 182 46,6% |
| Total · blanques | 196 | 68 34,7% | 41 20,9% | 87 44,4% |
| Total · negres | 195 | 57 29,2% | 43 22,1% | 95 48,7% |
| Estàndard | 330 | 98 29,7% | 83 25,2% | 149 45,2% |
| Estàndard · blanques | 167 | 57 34,1% | 40 24,0% | 70 41,9% |
| Estàndard · negres | 163 | 41 25,2% | 43 26,4% | 79 48,5% |
| Ràpid | 61 | 27 44,3% | 1 1,6% | 33 54,1% |
| Ràpid · blanques | 29 | 11 37,9% | 1 3,5% | 17 58,6% |
| Ràpid · negres | 32 | 16 50,0% | 0 0,0% | 16 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 391Victòries · 125Taules · 84Derrotes · 182Estàndard · 330Ràpid · 61Blanques · 196Negres · 195
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 391 | 125 32,0% | 84 21,5% | 182 46,6% |
| Total · blanques | 196 | 68 34,7% | 41 20,9% | 87 44,4% |
| Total · negres | 195 | 57 29,2% | 43 22,1% | 95 48,7% |
| Estàndard | 330 | 98 29,7% | 83 25,2% | 149 45,2% |
| Estàndard · blanques | 167 | 57 34,1% | 40 24,0% | 70 41,9% |
| Estàndard · negres | 163 | 41 25,2% | 43 26,4% | 79 48,5% |
| Ràpid | 61 | 27 44,3% | 1 1,6% | 33 54,1% |
| Ràpid · blanques | 29 | 11 37,9% | 1 3,5% | 17 58,6% |
| Ràpid · negres | 32 | 16 50,0% | 0 0,0% | 16 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 391Victòries · 125Taules · 84Derrotes · 182Estàndard · 330Ràpid · 61Blanques · 196Negres · 195
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 391 | 125 32,0% | 84 21,5% | 182 46,6% |
| Total · blanques | 196 | 68 34,7% | 41 20,9% | 87 44,4% |
| Total · negres | 195 | 57 29,2% | 43 22,1% | 95 48,7% |
| Estàndard | 330 | 98 29,7% | 83 25,2% | 149 45,2% |
| Estàndard · blanques | 167 | 57 34,1% | 40 24,0% | 70 41,9% |
| Estàndard · negres | 163 | 41 25,2% | 43 26,4% | 79 48,5% |
| Ràpid | 61 | 27 44,3% | 1 1,6% | 33 54,1% |
| Ràpid · blanques | 29 | 11 37,9% | 1 3,5% | 17 58,6% |
| Ràpid · negres | 32 | 16 50,0% | 0 0,0% | 16 50,0% |
