Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 933Victòries · 491Taules · 160Derrotes · 282Estàndard · 508Ràpid · 425Blanques · 477Negres · 456
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 933 | 491 52,6% | 160 17,2% | 282 30,2% |
| Total · blanques | 477 | 269 56,4% | 75 15,7% | 133 27,9% |
| Total · negres | 456 | 222 48,7% | 85 18,6% | 149 32,7% |
| Estàndard | 508 | 241 47,4% | 117 23,0% | 150 29,5% |
| Estàndard · blanques | 263 | 128 48,7% | 61 23,2% | 74 28,1% |
| Estàndard · negres | 245 | 113 46,1% | 56 22,9% | 76 31,0% |
| Ràpid | 425 | 250 58,8% | 43 10,1% | 132 31,1% |
| Ràpid · blanques | 214 | 141 65,9% | 14 6,5% | 59 27,6% |
| Ràpid · negres | 211 | 109 51,7% | 29 13,7% | 73 34,6% |
Captura 2026-09-01
+24 partides des de 2026-08-01
Partides · 916Victòries · 481Taules · 158Derrotes · 277Estàndard · 508Ràpid · 408Blanques · 469Negres · 447
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 916 | 481 52,5% | 158 17,3% | 277 30,2% |
| Total · blanques | 469 | 266 56,7% | 75 16,0% | 128 27,3% |
| Total · negres | 447 | 215 48,1% | 83 18,6% | 149 33,3% |
| Estàndard | 508 | 241 47,4% | 117 23,0% | 150 29,5% |
| Estàndard · blanques | 263 | 128 48,7% | 61 23,2% | 74 28,1% |
| Estàndard · negres | 245 | 113 46,1% | 56 22,9% | 76 31,0% |
| Ràpid | 408 | 240 58,8% | 41 10,1% | 127 31,1% |
| Ràpid · blanques | 206 | 138 67,0% | 14 6,8% | 54 26,2% |
| Ràpid · negres | 202 | 102 50,5% | 27 13,4% | 73 36,1% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 892Victòries · 469Taules · 154Derrotes · 269Estàndard · 508Ràpid · 384Blanques · 456Negres · 436
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 892 | 469 52,6% | 154 17,3% | 269 30,2% |
| Total · blanques | 456 | 259 56,8% | 73 16,0% | 124 27,2% |
| Total · negres | 436 | 210 48,2% | 81 18,6% | 145 33,3% |
| Estàndard | 508 | 241 47,4% | 117 23,0% | 150 29,5% |
| Estàndard · blanques | 263 | 128 48,7% | 61 23,2% | 74 28,1% |
| Estàndard · negres | 245 | 113 46,1% | 56 22,9% | 76 31,0% |
| Ràpid | 384 | 228 59,4% | 37 9,6% | 119 31,0% |
| Ràpid · blanques | 193 | 131 67,9% | 12 6,2% | 50 25,9% |
| Ràpid · negres | 191 | 97 50,8% | 25 13,1% | 69 36,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 883Victòries · 465Taules · 152Derrotes · 266Estàndard · 499Ràpid · 384Blanques · 451Negres · 432
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 883 | 465 52,7% | 152 17,2% | 266 30,1% |
| Total · blanques | 451 | 258 57,2% | 72 16,0% | 121 26,8% |
| Total · negres | 432 | 207 47,9% | 80 18,5% | 145 33,6% |
| Estàndard | 499 | 237 47,5% | 115 23,1% | 147 29,5% |
| Estàndard · blanques | 258 | 127 49,2% | 60 23,3% | 71 27,5% |
| Estàndard · negres | 241 | 110 45,6% | 55 22,8% | 76 31,5% |
| Ràpid | 384 | 228 59,4% | 37 9,6% | 119 31,0% |
| Ràpid · blanques | 193 | 131 67,9% | 12 6,2% | 50 25,9% |
| Ràpid · negres | 191 | 97 50,8% | 25 13,1% | 69 36,1% |
