Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 935Victòries · 432Taules · 77Derrotes · 426Estàndard · 716Ràpid · 219Blanques · 473Negres · 462
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 935 | 432 46,2% | 77 8,2% | 426 45,6% |
| Total · blanques | 473 | 230 48,6% | 36 7,6% | 207 43,8% |
| Total · negres | 462 | 202 43,7% | 41 8,9% | 219 47,4% |
| Estàndard | 716 | 324 45,3% | 66 9,2% | 326 45,5% |
| Estàndard · blanques | 362 | 176 48,6% | 32 8,8% | 154 42,5% |
| Estàndard · negres | 354 | 148 41,8% | 34 9,6% | 172 48,6% |
| Ràpid | 219 | 108 49,3% | 11 5,0% | 100 45,7% |
| Ràpid · blanques | 111 | 54 48,7% | 4 3,6% | 53 47,8% |
| Ràpid · negres | 108 | 54 50,0% | 7 6,5% | 47 43,5% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 935Victòries · 432Taules · 77Derrotes · 426Estàndard · 716Ràpid · 219Blanques · 473Negres · 462
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 935 | 432 46,2% | 77 8,2% | 426 45,6% |
| Total · blanques | 473 | 230 48,6% | 36 7,6% | 207 43,8% |
| Total · negres | 462 | 202 43,7% | 41 8,9% | 219 47,4% |
| Estàndard | 716 | 324 45,3% | 66 9,2% | 326 45,5% |
| Estàndard · blanques | 362 | 176 48,6% | 32 8,8% | 154 42,5% |
| Estàndard · negres | 354 | 148 41,8% | 34 9,6% | 172 48,6% |
| Ràpid | 219 | 108 49,3% | 11 5,0% | 100 45,7% |
| Ràpid · blanques | 111 | 54 48,7% | 4 3,6% | 53 47,8% |
| Ràpid · negres | 108 | 54 50,0% | 7 6,5% | 47 43,5% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 935Victòries · 432Taules · 77Derrotes · 426Estàndard · 716Ràpid · 219Blanques · 473Negres · 462
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 935 | 432 46,2% | 77 8,2% | 426 45,6% |
| Total · blanques | 473 | 230 48,6% | 36 7,6% | 207 43,8% |
| Total · negres | 462 | 202 43,7% | 41 8,9% | 219 47,4% |
| Estàndard | 716 | 324 45,3% | 66 9,2% | 326 45,5% |
| Estàndard · blanques | 362 | 176 48,6% | 32 8,8% | 154 42,5% |
| Estàndard · negres | 354 | 148 41,8% | 34 9,6% | 172 48,6% |
| Ràpid | 219 | 108 49,3% | 11 5,0% | 100 45,7% |
| Ràpid · blanques | 111 | 54 48,7% | 4 3,6% | 53 47,8% |
| Ràpid · negres | 108 | 54 50,0% | 7 6,5% | 47 43,5% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 926Victòries · 428Taules · 76Derrotes · 422Estàndard · 716Ràpid · 210Blanques · 469Negres · 457
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 926 | 428 46,2% | 76 8,2% | 422 45,6% |
| Total · blanques | 469 | 227 48,4% | 36 7,7% | 206 43,9% |
| Total · negres | 457 | 201 44,0% | 40 8,8% | 216 47,3% |
| Estàndard | 716 | 324 45,3% | 66 9,2% | 326 45,5% |
| Estàndard · blanques | 362 | 176 48,6% | 32 8,8% | 154 42,5% |
| Estàndard · negres | 354 | 148 41,8% | 34 9,6% | 172 48,6% |
| Ràpid | 210 | 104 49,5% | 10 4,8% | 96 45,7% |
| Ràpid · blanques | 107 | 51 47,7% | 4 3,7% | 52 48,6% |
| Ràpid · negres | 103 | 53 51,5% | 6 5,8% | 44 42,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 917Victòries · 423Taules · 76Derrotes · 418Estàndard · 707Ràpid · 210Blanques · 465Negres · 452
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 917 | 423 46,1% | 76 8,3% | 418 45,6% |
| Total · blanques | 465 | 223 48,0% | 36 7,7% | 206 44,3% |
| Total · negres | 452 | 200 44,3% | 40 8,9% | 212 46,9% |
| Estàndard | 707 | 319 45,1% | 66 9,3% | 322 45,5% |
| Estàndard · blanques | 358 | 172 48,0% | 32 8,9% | 154 43,0% |
| Estàndard · negres | 349 | 147 42,1% | 34 9,7% | 168 48,1% |
| Ràpid | 210 | 104 49,5% | 10 4,8% | 96 45,7% |
| Ràpid · blanques | 107 | 51 47,7% | 4 3,7% | 52 48,6% |
| Ràpid · negres | 103 | 53 51,5% | 6 5,8% | 44 42,7% |
