Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 255Victòries · 103Taules · 54Derrotes · 98Estàndard · 166Ràpid · 89Blanques · 136Negres · 119
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 255 | 103 40,4% | 54 21,2% | 98 38,4% |
| Total · blanques | 136 | 58 42,7% | 32 23,5% | 46 33,8% |
| Total · negres | 119 | 45 37,8% | 22 18,5% | 52 43,7% |
| Estàndard | 166 | 67 40,4% | 43 25,9% | 56 33,7% |
| Estàndard · blanques | 92 | 36 39,1% | 25 27,2% | 31 33,7% |
| Estàndard · negres | 74 | 31 41,9% | 18 24,3% | 25 33,8% |
| Ràpid | 89 | 36 40,5% | 11 12,4% | 42 47,2% |
| Ràpid · blanques | 44 | 22 50,0% | 7 15,9% | 15 34,1% |
| Ràpid · negres | 45 | 14 31,1% | 4 8,9% | 27 60,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 247Victòries · 100Taules · 54Derrotes · 93Estàndard · 166Ràpid · 81Blanques · 132Negres · 115
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 247 | 100 40,5% | 54 21,9% | 93 37,7% |
| Total · blanques | 132 | 56 42,4% | 32 24,2% | 44 33,3% |
| Total · negres | 115 | 44 38,3% | 22 19,1% | 49 42,6% |
| Estàndard | 166 | 67 40,4% | 43 25,9% | 56 33,7% |
| Estàndard · blanques | 92 | 36 39,1% | 25 27,2% | 31 33,7% |
| Estàndard · negres | 74 | 31 41,9% | 18 24,3% | 25 33,8% |
| Ràpid | 81 | 33 40,7% | 11 13,6% | 37 45,7% |
| Ràpid · blanques | 40 | 20 50,0% | 7 17,5% | 13 32,5% |
| Ràpid · negres | 41 | 13 31,7% | 4 9,8% | 24 58,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 239Victòries · 96Taules · 53Derrotes · 90Estàndard · 166Ràpid · 73Blanques · 128Negres · 111
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 239 | 96 40,2% | 53 22,2% | 90 37,7% |
| Total · blanques | 128 | 54 42,2% | 31 24,2% | 43 33,6% |
| Total · negres | 111 | 42 37,8% | 22 19,8% | 47 42,3% |
| Estàndard | 166 | 67 40,4% | 43 25,9% | 56 33,7% |
| Estàndard · blanques | 92 | 36 39,1% | 25 27,2% | 31 33,7% |
| Estàndard · negres | 74 | 31 41,9% | 18 24,3% | 25 33,8% |
| Ràpid | 73 | 29 39,7% | 10 13,7% | 34 46,6% |
| Ràpid · blanques | 36 | 18 50,0% | 6 16,7% | 12 33,3% |
| Ràpid · negres | 37 | 11 29,7% | 4 10,8% | 22 59,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 239Victòries · 96Taules · 53Derrotes · 90Estàndard · 166Ràpid · 73Blanques · 128Negres · 111
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 239 | 96 40,2% | 53 22,2% | 90 37,7% |
| Total · blanques | 128 | 54 42,2% | 31 24,2% | 43 33,6% |
| Total · negres | 111 | 42 37,8% | 22 19,8% | 47 42,3% |
| Estàndard | 166 | 67 40,4% | 43 25,9% | 56 33,7% |
| Estàndard · blanques | 92 | 36 39,1% | 25 27,2% | 31 33,7% |
| Estàndard · negres | 74 | 31 41,9% | 18 24,3% | 25 33,8% |
| Ràpid | 73 | 29 39,7% | 10 13,7% | 34 46,6% |
| Ràpid · blanques | 36 | 18 50,0% | 6 16,7% | 12 33,3% |
| Ràpid · negres | 37 | 11 29,7% | 4 10,8% | 22 59,5% |
