Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 359Victòries · 183Taules · 59Derrotes · 117Estàndard · 319Ràpid · 40Blanques · 181Negres · 178
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 359 | 183 51,0% | 59 16,4% | 117 32,6% |
| Total · blanques | 181 | 95 52,5% | 27 14,9% | 59 32,6% |
| Total · negres | 178 | 88 49,4% | 32 18,0% | 58 32,6% |
| Estàndard | 319 | 156 48,9% | 53 16,6% | 110 34,5% |
| Estàndard · blanques | 162 | 82 50,6% | 24 14,8% | 56 34,6% |
| Estàndard · negres | 157 | 74 47,1% | 29 18,5% | 54 34,4% |
| Ràpid | 40 | 27 67,5% | 6 15,0% | 7 17,5% |
| Ràpid · blanques | 19 | 13 68,4% | 3 15,8% | 3 15,8% |
| Ràpid · negres | 21 | 14 66,7% | 3 14,3% | 4 19,1% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 350Victòries · 177Taules · 58Derrotes · 115Estàndard · 319Ràpid · 31Blanques · 177Negres · 173
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 350 | 177 50,6% | 58 16,6% | 115 32,9% |
| Total · blanques | 177 | 91 51,4% | 27 15,3% | 59 33,3% |
| Total · negres | 173 | 86 49,7% | 31 17,9% | 56 32,4% |
| Estàndard | 319 | 156 48,9% | 53 16,6% | 110 34,5% |
| Estàndard · blanques | 162 | 82 50,6% | 24 14,8% | 56 34,6% |
| Estàndard · negres | 157 | 74 47,1% | 29 18,5% | 54 34,4% |
| Ràpid | 31 | 21 67,7% | 5 16,1% | 5 16,1% |
| Ràpid · blanques | 15 | 9 60,0% | 3 20,0% | 3 20,0% |
| Ràpid · negres | 16 | 12 75,0% | 2 12,5% | 2 12,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 342Victòries · 172Taules · 56Derrotes · 114Estàndard · 319Ràpid · 23Blanques · 173Negres · 169
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 342 | 172 50,3% | 56 16,4% | 114 33,3% |
| Total · blanques | 173 | 89 51,5% | 26 15,0% | 58 33,5% |
| Total · negres | 169 | 83 49,1% | 30 17,8% | 56 33,1% |
| Estàndard | 319 | 156 48,9% | 53 16,6% | 110 34,5% |
| Estàndard · blanques | 162 | 82 50,6% | 24 14,8% | 56 34,6% |
| Estàndard · negres | 157 | 74 47,1% | 29 18,5% | 54 34,4% |
| Ràpid | 23 | 16 69,6% | 3 13,0% | 4 17,4% |
| Ràpid · blanques | 11 | 7 63,6% | 2 18,2% | 2 18,2% |
| Ràpid · negres | 12 | 9 75,0% | 1 8,3% | 2 16,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 342Victòries · 172Taules · 56Derrotes · 114Estàndard · 319Ràpid · 23Blanques · 173Negres · 169
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 342 | 172 50,3% | 56 16,4% | 114 33,3% |
| Total · blanques | 173 | 89 51,5% | 26 15,0% | 58 33,5% |
| Total · negres | 169 | 83 49,1% | 30 17,8% | 56 33,1% |
| Estàndard | 319 | 156 48,9% | 53 16,6% | 110 34,5% |
| Estàndard · blanques | 162 | 82 50,6% | 24 14,8% | 56 34,6% |
| Estàndard · negres | 157 | 74 47,1% | 29 18,5% | 54 34,4% |
| Ràpid | 23 | 16 69,6% | 3 13,0% | 4 17,4% |
| Ràpid · blanques | 11 | 7 63,6% | 2 18,2% | 2 18,2% |
| Ràpid · negres | 12 | 9 75,0% | 1 8,3% | 2 16,7% |
