Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 741Victòries · 310Taules · 129Derrotes · 302Estàndard · 413Ràpid · 328Blanques · 376Negres · 365
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 741 | 310 41,8% | 129 17,4% | 302 40,8% |
| Total · blanques | 376 | 162 43,1% | 65 17,3% | 149 39,6% |
| Total · negres | 365 | 148 40,6% | 64 17,5% | 153 41,9% |
| Estàndard | 413 | 154 37,3% | 92 22,3% | 167 40,4% |
| Estàndard · blanques | 211 | 85 40,3% | 46 21,8% | 80 37,9% |
| Estàndard · negres | 202 | 69 34,2% | 46 22,8% | 87 43,1% |
| Ràpid | 328 | 156 47,6% | 37 11,3% | 135 41,2% |
| Ràpid · blanques | 165 | 77 46,7% | 19 11,5% | 69 41,8% |
| Ràpid · negres | 163 | 79 48,5% | 18 11,0% | 66 40,5% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 741Victòries · 310Taules · 129Derrotes · 302Estàndard · 413Ràpid · 328Blanques · 376Negres · 365
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 741 | 310 41,8% | 129 17,4% | 302 40,8% |
| Total · blanques | 376 | 162 43,1% | 65 17,3% | 149 39,6% |
| Total · negres | 365 | 148 40,6% | 64 17,5% | 153 41,9% |
| Estàndard | 413 | 154 37,3% | 92 22,3% | 167 40,4% |
| Estàndard · blanques | 211 | 85 40,3% | 46 21,8% | 80 37,9% |
| Estàndard · negres | 202 | 69 34,2% | 46 22,8% | 87 43,1% |
| Ràpid | 328 | 156 47,6% | 37 11,3% | 135 41,2% |
| Ràpid · blanques | 165 | 77 46,7% | 19 11,5% | 69 41,8% |
| Ràpid · negres | 163 | 79 48,5% | 18 11,0% | 66 40,5% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 733Victòries · 306Taules · 128Derrotes · 299Estàndard · 413Ràpid · 320Blanques · 372Negres · 361
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 733 | 306 41,8% | 128 17,5% | 299 40,8% |
| Total · blanques | 372 | 159 42,7% | 65 17,5% | 148 39,8% |
| Total · negres | 361 | 147 40,7% | 63 17,5% | 151 41,8% |
| Estàndard | 413 | 154 37,3% | 92 22,3% | 167 40,4% |
| Estàndard · blanques | 211 | 85 40,3% | 46 21,8% | 80 37,9% |
| Estàndard · negres | 202 | 69 34,2% | 46 22,8% | 87 43,1% |
| Ràpid | 320 | 152 47,5% | 36 11,3% | 132 41,3% |
| Ràpid · blanques | 161 | 74 46,0% | 19 11,8% | 68 42,2% |
| Ràpid · negres | 159 | 78 49,1% | 17 10,7% | 64 40,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 725Victòries · 304Taules · 124Derrotes · 297Estàndard · 405Ràpid · 320Blanques · 368Negres · 357
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 725 | 304 41,9% | 124 17,1% | 297 41,0% |
| Total · blanques | 368 | 158 42,9% | 62 16,9% | 148 40,2% |
| Total · negres | 357 | 146 40,9% | 62 17,4% | 149 41,7% |
| Estàndard | 405 | 152 37,5% | 88 21,7% | 165 40,7% |
| Estàndard · blanques | 207 | 84 40,6% | 43 20,8% | 80 38,7% |
| Estàndard · negres | 198 | 68 34,3% | 45 22,7% | 85 42,9% |
| Ràpid | 320 | 152 47,5% | 36 11,3% | 132 41,3% |
| Ràpid · blanques | 161 | 74 46,0% | 19 11,8% | 68 42,2% |
| Ràpid · negres | 159 | 78 49,1% | 17 10,7% | 64 40,3% |
