Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 193Victòries · 63Taules · 54Derrotes · 76Estàndard · 155Ràpid · 38Blanques · 96Negres · 97
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 193 | 63 32,6% | 54 28,0% | 76 39,4% |
| Total · blanques | 96 | 36 37,5% | 24 25,0% | 36 37,5% |
| Total · negres | 97 | 27 27,8% | 30 30,9% | 40 41,2% |
| Estàndard | 155 | 47 30,3% | 49 31,6% | 59 38,1% |
| Estàndard · blanques | 76 | 27 35,5% | 23 30,3% | 26 34,2% |
| Estàndard · negres | 79 | 20 25,3% | 26 32,9% | 33 41,8% |
| Ràpid | 38 | 16 42,1% | 5 13,2% | 17 44,7% |
| Ràpid · blanques | 20 | 9 45,0% | 1 5,0% | 10 50,0% |
| Ràpid · negres | 18 | 7 38,9% | 4 22,2% | 7 38,9% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 185Victòries · 58Taules · 54Derrotes · 73Estàndard · 155Ràpid · 30Blanques · 92Negres · 93
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 185 | 58 31,4% | 54 29,2% | 73 39,5% |
| Total · blanques | 92 | 33 35,9% | 24 26,1% | 35 38,0% |
| Total · negres | 93 | 25 26,9% | 30 32,3% | 38 40,9% |
| Estàndard | 155 | 47 30,3% | 49 31,6% | 59 38,1% |
| Estàndard · blanques | 76 | 27 35,5% | 23 30,3% | 26 34,2% |
| Estàndard · negres | 79 | 20 25,3% | 26 32,9% | 33 41,8% |
| Ràpid | 30 | 11 36,7% | 5 16,7% | 14 46,7% |
| Ràpid · blanques | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
| Ràpid · negres | 14 | 5 35,7% | 4 28,6% | 5 35,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 177Victòries · 53Taules · 54Derrotes · 70Estàndard · 155Ràpid · 22Blanques · 88Negres · 89
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 177 | 53 29,9% | 54 30,5% | 70 39,6% |
| Total · blanques | 88 | 31 35,2% | 24 27,3% | 33 37,5% |
| Total · negres | 89 | 22 24,7% | 30 33,7% | 37 41,6% |
| Estàndard | 155 | 47 30,3% | 49 31,6% | 59 38,1% |
| Estàndard · blanques | 76 | 27 35,5% | 23 30,3% | 26 34,2% |
| Estàndard · negres | 79 | 20 25,3% | 26 32,9% | 33 41,8% |
| Ràpid | 22 | 6 27,3% | 5 22,7% | 11 50,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
| Ràpid · negres | 10 | 2 20,0% | 4 40,0% | 4 40,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 177Victòries · 53Taules · 54Derrotes · 70Estàndard · 155Ràpid · 22Blanques · 88Negres · 89
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 177 | 53 29,9% | 54 30,5% | 70 39,6% |
| Total · blanques | 88 | 31 35,2% | 24 27,3% | 33 37,5% |
| Total · negres | 89 | 22 24,7% | 30 33,7% | 37 41,6% |
| Estàndard | 155 | 47 30,3% | 49 31,6% | 59 38,1% |
| Estàndard · blanques | 76 | 27 35,5% | 23 30,3% | 26 34,2% |
| Estàndard · negres | 79 | 20 25,3% | 26 32,9% | 33 41,8% |
| Ràpid | 22 | 6 27,3% | 5 22,7% | 11 50,0% |
| Ràpid · blanques | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
| Ràpid · negres | 10 | 2 20,0% | 4 40,0% | 4 40,0% |
