Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 74Victòries · 36Taules · 13Derrotes · 25Estàndard · 25Ràpid · 49Blanques · 37Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 74 | 36 48,7% | 13 17,6% | 25 33,8% |
| Total · blanques | 37 | 19 51,4% | 7 18,9% | 11 29,7% |
| Total · negres | 37 | 17 46,0% | 6 16,2% | 14 37,8% |
| Estàndard | 25 | 11 44,0% | 7 28,0% | 7 28,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 7 53,9% | 3 23,1% | 3 23,1% |
| Estàndard · negres | 12 | 4 33,3% | 4 33,3% | 4 33,3% |
| Ràpid | 49 | 25 51,0% | 6 12,2% | 18 36,7% |
| Ràpid · blanques | 24 | 12 50,0% | 4 16,7% | 8 33,3% |
| Ràpid · negres | 25 | 13 52,0% | 2 8,0% | 10 40,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 65Victòries · 30Taules · 13Derrotes · 22Estàndard · 25Ràpid · 40Blanques · 33Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 65 | 30 46,2% | 13 20,0% | 22 33,9% |
| Total · blanques | 33 | 17 51,5% | 7 21,2% | 9 27,3% |
| Total · negres | 32 | 13 40,6% | 6 18,8% | 13 40,6% |
| Estàndard | 25 | 11 44,0% | 7 28,0% | 7 28,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 7 53,9% | 3 23,1% | 3 23,1% |
| Estàndard · negres | 12 | 4 33,3% | 4 33,3% | 4 33,3% |
| Ràpid | 40 | 19 47,5% | 6 15,0% | 15 37,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 10 50,0% | 4 20,0% | 6 30,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 9 45,0% | 2 10,0% | 9 45,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 65Victòries · 30Taules · 13Derrotes · 22Estàndard · 25Ràpid · 40Blanques · 33Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 65 | 30 46,2% | 13 20,0% | 22 33,9% |
| Total · blanques | 33 | 17 51,5% | 7 21,2% | 9 27,3% |
| Total · negres | 32 | 13 40,6% | 6 18,8% | 13 40,6% |
| Estàndard | 25 | 11 44,0% | 7 28,0% | 7 28,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 7 53,9% | 3 23,1% | 3 23,1% |
| Estàndard · negres | 12 | 4 33,3% | 4 33,3% | 4 33,3% |
| Ràpid | 40 | 19 47,5% | 6 15,0% | 15 37,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 10 50,0% | 4 20,0% | 6 30,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 9 45,0% | 2 10,0% | 9 45,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 65Victòries · 30Taules · 13Derrotes · 22Estàndard · 25Ràpid · 40Blanques · 33Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 65 | 30 46,2% | 13 20,0% | 22 33,9% |
| Total · blanques | 33 | 17 51,5% | 7 21,2% | 9 27,3% |
| Total · negres | 32 | 13 40,6% | 6 18,8% | 13 40,6% |
| Estàndard | 25 | 11 44,0% | 7 28,0% | 7 28,0% |
| Estàndard · blanques | 13 | 7 53,9% | 3 23,1% | 3 23,1% |
| Estàndard · negres | 12 | 4 33,3% | 4 33,3% | 4 33,3% |
| Ràpid | 40 | 19 47,5% | 6 15,0% | 15 37,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 10 50,0% | 4 20,0% | 6 30,0% |
| Ràpid · negres | 20 | 9 45,0% | 2 10,0% | 9 45,0% |
