Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 200Victòries · 50Taules · 14Derrotes · 136Estàndard · 162Ràpid · 38Blanques · 92Negres · 108
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 200 | 50 25,0% | 14 7,0% | 136 68,0% |
| Total · blanques | 92 | 25 27,2% | 5 5,4% | 62 67,4% |
| Total · negres | 108 | 25 23,2% | 9 8,3% | 74 68,5% |
| Estàndard | 162 | 43 26,5% | 14 8,6% | 105 64,8% |
| Estàndard · blanques | 74 | 21 28,4% | 5 6,8% | 48 64,9% |
| Estàndard · negres | 88 | 22 25,0% | 9 10,2% | 57 64,8% |
| Ràpid | 38 | 7 18,4% | 0 0,0% | 31 81,6% |
| Ràpid · blanques | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Ràpid · negres | 20 | 3 15,0% | 0 0,0% | 17 85,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 192Victòries · 50Taules · 14Derrotes · 128Estàndard · 162Ràpid · 30Blanques · 88Negres · 104
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 192 | 50 26,0% | 14 7,3% | 128 66,7% |
| Total · blanques | 88 | 25 28,4% | 5 5,7% | 58 65,9% |
| Total · negres | 104 | 25 24,0% | 9 8,7% | 70 67,3% |
| Estàndard | 162 | 43 26,5% | 14 8,6% | 105 64,8% |
| Estàndard · blanques | 74 | 21 28,4% | 5 6,8% | 48 64,9% |
| Estàndard · negres | 88 | 22 25,0% | 9 10,2% | 57 64,8% |
| Ràpid | 30 | 7 23,3% | 0 0,0% | 23 76,7% |
| Ràpid · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Ràpid · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 192Victòries · 50Taules · 14Derrotes · 128Estàndard · 162Ràpid · 30Blanques · 88Negres · 104
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 192 | 50 26,0% | 14 7,3% | 128 66,7% |
| Total · blanques | 88 | 25 28,4% | 5 5,7% | 58 65,9% |
| Total · negres | 104 | 25 24,0% | 9 8,7% | 70 67,3% |
| Estàndard | 162 | 43 26,5% | 14 8,6% | 105 64,8% |
| Estàndard · blanques | 74 | 21 28,4% | 5 6,8% | 48 64,9% |
| Estàndard · negres | 88 | 22 25,0% | 9 10,2% | 57 64,8% |
| Ràpid | 30 | 7 23,3% | 0 0,0% | 23 76,7% |
| Ràpid · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Ràpid · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 192Victòries · 50Taules · 14Derrotes · 128Estàndard · 162Ràpid · 30Blanques · 88Negres · 104
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 192 | 50 26,0% | 14 7,3% | 128 66,7% |
| Total · blanques | 88 | 25 28,4% | 5 5,7% | 58 65,9% |
| Total · negres | 104 | 25 24,0% | 9 8,7% | 70 67,3% |
| Estàndard | 162 | 43 26,5% | 14 8,6% | 105 64,8% |
| Estàndard · blanques | 74 | 21 28,4% | 5 6,8% | 48 64,9% |
| Estàndard · negres | 88 | 22 25,0% | 9 10,2% | 57 64,8% |
| Ràpid | 30 | 7 23,3% | 0 0,0% | 23 76,7% |
| Ràpid · blanques | 14 | 4 28,6% | 0 0,0% | 10 71,4% |
| Ràpid · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
