Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 61Victòries · 17Taules · 10Derrotes · 34Estàndard · 33Ràpid · 28Blanques · 34Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 61 | 17 27,9% | 10 16,4% | 34 55,7% |
| Total · blanques | 34 | 9 26,5% | 5 14,7% | 20 58,8% |
| Total · negres | 27 | 8 29,6% | 5 18,5% | 14 51,9% |
| Estàndard | 33 | 6 18,2% | 9 27,3% | 18 54,6% |
| Estàndard · blanques | 20 | 4 20,0% | 5 25,0% | 11 55,0% |
| Estàndard · negres | 13 | 2 15,4% | 4 30,8% | 7 53,9% |
| Ràpid | 28 | 11 39,3% | 1 3,6% | 16 57,1% |
| Ràpid · blanques | 14 | 5 35,7% | 0 0,0% | 9 64,3% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 53Victòries · 14Taules · 10Derrotes · 29Estàndard · 33Ràpid · 20Blanques · 30Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 14 26,4% | 10 18,9% | 29 54,7% |
| Total · blanques | 30 | 8 26,7% | 5 16,7% | 17 56,7% |
| Total · negres | 23 | 6 26,1% | 5 21,7% | 12 52,2% |
| Estàndard | 33 | 6 18,2% | 9 27,3% | 18 54,6% |
| Estàndard · blanques | 20 | 4 20,0% | 5 25,0% | 11 55,0% |
| Estàndard · negres | 13 | 2 15,4% | 4 30,8% | 7 53,9% |
| Ràpid | 20 | 8 40,0% | 1 5,0% | 11 55,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 53Victòries · 14Taules · 10Derrotes · 29Estàndard · 33Ràpid · 20Blanques · 30Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 14 26,4% | 10 18,9% | 29 54,7% |
| Total · blanques | 30 | 8 26,7% | 5 16,7% | 17 56,7% |
| Total · negres | 23 | 6 26,1% | 5 21,7% | 12 52,2% |
| Estàndard | 33 | 6 18,2% | 9 27,3% | 18 54,6% |
| Estàndard · blanques | 20 | 4 20,0% | 5 25,0% | 11 55,0% |
| Estàndard · negres | 13 | 2 15,4% | 4 30,8% | 7 53,9% |
| Ràpid | 20 | 8 40,0% | 1 5,0% | 11 55,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 53Victòries · 14Taules · 10Derrotes · 29Estàndard · 33Ràpid · 20Blanques · 30Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 53 | 14 26,4% | 10 18,9% | 29 54,7% |
| Total · blanques | 30 | 8 26,7% | 5 16,7% | 17 56,7% |
| Total · negres | 23 | 6 26,1% | 5 21,7% | 12 52,2% |
| Estàndard | 33 | 6 18,2% | 9 27,3% | 18 54,6% |
| Estàndard · blanques | 20 | 4 20,0% | 5 25,0% | 11 55,0% |
| Estàndard · negres | 13 | 2 15,4% | 4 30,8% | 7 53,9% |
| Ràpid | 20 | 8 40,0% | 1 5,0% | 11 55,0% |
| Ràpid · blanques | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 4 40,0% | 1 10,0% | 5 50,0% |
