Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 823Victòries · 340Taules · 142Derrotes · 341Estàndard · 534Ràpid · 289Blanques · 397Negres · 426
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 823 | 340 41,3% | 142 17,3% | 341 41,4% |
| Total · blanques | 397 | 171 43,1% | 76 19,1% | 150 37,8% |
| Total · negres | 426 | 169 39,7% | 66 15,5% | 191 44,8% |
| Estàndard | 534 | 221 41,4% | 125 23,4% | 188 35,2% |
| Estàndard · blanques | 260 | 108 41,5% | 66 25,4% | 86 33,1% |
| Estàndard · negres | 274 | 113 41,2% | 59 21,5% | 102 37,2% |
| Ràpid | 289 | 119 41,2% | 17 5,9% | 153 52,9% |
| Ràpid · blanques | 137 | 63 46,0% | 10 7,3% | 64 46,7% |
| Ràpid · negres | 152 | 56 36,8% | 7 4,6% | 89 58,6% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 814Victòries · 337Taules · 142Derrotes · 335Estàndard · 534Ràpid · 280Blanques · 393Negres · 421
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 814 | 337 41,4% | 142 17,4% | 335 41,2% |
| Total · blanques | 393 | 170 43,3% | 76 19,3% | 147 37,4% |
| Total · negres | 421 | 167 39,7% | 66 15,7% | 188 44,7% |
| Estàndard | 534 | 221 41,4% | 125 23,4% | 188 35,2% |
| Estàndard · blanques | 260 | 108 41,5% | 66 25,4% | 86 33,1% |
| Estàndard · negres | 274 | 113 41,2% | 59 21,5% | 102 37,2% |
| Ràpid | 280 | 116 41,4% | 17 6,1% | 147 52,5% |
| Ràpid · blanques | 133 | 62 46,6% | 10 7,5% | 61 45,9% |
| Ràpid · negres | 147 | 54 36,7% | 7 4,8% | 86 58,5% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 806Victòries · 332Taules · 140Derrotes · 334Estàndard · 534Ràpid · 272Blanques · 389Negres · 417
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 806 | 332 41,2% | 140 17,4% | 334 41,4% |
| Total · blanques | 389 | 167 42,9% | 75 19,3% | 147 37,8% |
| Total · negres | 417 | 165 39,6% | 65 15,6% | 187 44,8% |
| Estàndard | 534 | 221 41,4% | 125 23,4% | 188 35,2% |
| Estàndard · blanques | 260 | 108 41,5% | 66 25,4% | 86 33,1% |
| Estàndard · negres | 274 | 113 41,2% | 59 21,5% | 102 37,2% |
| Ràpid | 272 | 111 40,8% | 15 5,5% | 146 53,7% |
| Ràpid · blanques | 129 | 59 45,7% | 9 7,0% | 61 47,3% |
| Ràpid · negres | 143 | 52 36,4% | 6 4,2% | 85 59,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 797Victòries · 328Taules · 140Derrotes · 329Estàndard · 534Ràpid · 263Blanques · 385Negres · 412
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 797 | 328 41,2% | 140 17,6% | 329 41,3% |
| Total · blanques | 385 | 164 42,6% | 75 19,5% | 146 37,9% |
| Total · negres | 412 | 164 39,8% | 65 15,8% | 183 44,4% |
| Estàndard | 534 | 221 41,4% | 125 23,4% | 188 35,2% |
| Estàndard · blanques | 260 | 108 41,5% | 66 25,4% | 86 33,1% |
| Estàndard · negres | 274 | 113 41,2% | 59 21,5% | 102 37,2% |
| Ràpid | 263 | 107 40,7% | 15 5,7% | 141 53,6% |
| Ràpid · blanques | 125 | 56 44,8% | 9 7,2% | 60 48,0% |
| Ràpid · negres | 138 | 51 37,0% | 6 4,4% | 81 58,7% |
