Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 435Victòries · 200Taules · 93Derrotes · 142Estàndard · 203Ràpid · 232Blanques · 213Negres · 222
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 435 | 200 46,0% | 93 21,4% | 142 32,6% |
| Total · blanques | 213 | 106 49,8% | 41 19,3% | 66 31,0% |
| Total · negres | 222 | 94 42,3% | 52 23,4% | 76 34,2% |
| Estàndard | 203 | 91 44,8% | 59 29,1% | 53 26,1% |
| Estàndard · blanques | 99 | 51 51,5% | 24 24,2% | 24 24,2% |
| Estàndard · negres | 104 | 40 38,5% | 35 33,7% | 29 27,9% |
| Ràpid | 232 | 109 47,0% | 34 14,7% | 89 38,4% |
| Ràpid · blanques | 114 | 55 48,3% | 17 14,9% | 42 36,8% |
| Ràpid · negres | 118 | 54 45,8% | 17 14,4% | 47 39,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 426Victòries · 193Taules · 93Derrotes · 140Estàndard · 203Ràpid · 223Blanques · 208Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 426 | 193 45,3% | 93 21,8% | 140 32,9% |
| Total · blanques | 208 | 102 49,0% | 41 19,7% | 65 31,3% |
| Total · negres | 218 | 91 41,7% | 52 23,9% | 75 34,4% |
| Estàndard | 203 | 91 44,8% | 59 29,1% | 53 26,1% |
| Estàndard · blanques | 99 | 51 51,5% | 24 24,2% | 24 24,2% |
| Estàndard · negres | 104 | 40 38,5% | 35 33,7% | 29 27,9% |
| Ràpid | 223 | 102 45,7% | 34 15,3% | 87 39,0% |
| Ràpid · blanques | 109 | 51 46,8% | 17 15,6% | 41 37,6% |
| Ràpid · negres | 114 | 51 44,7% | 17 14,9% | 46 40,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 426Victòries · 193Taules · 93Derrotes · 140Estàndard · 203Ràpid · 223Blanques · 208Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 426 | 193 45,3% | 93 21,8% | 140 32,9% |
| Total · blanques | 208 | 102 49,0% | 41 19,7% | 65 31,3% |
| Total · negres | 218 | 91 41,7% | 52 23,9% | 75 34,4% |
| Estàndard | 203 | 91 44,8% | 59 29,1% | 53 26,1% |
| Estàndard · blanques | 99 | 51 51,5% | 24 24,2% | 24 24,2% |
| Estàndard · negres | 104 | 40 38,5% | 35 33,7% | 29 27,9% |
| Ràpid | 223 | 102 45,7% | 34 15,3% | 87 39,0% |
| Ràpid · blanques | 109 | 51 46,8% | 17 15,6% | 41 37,6% |
| Ràpid · negres | 114 | 51 44,7% | 17 14,9% | 46 40,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 426Victòries · 193Taules · 93Derrotes · 140Estàndard · 203Ràpid · 223Blanques · 208Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 426 | 193 45,3% | 93 21,8% | 140 32,9% |
| Total · blanques | 208 | 102 49,0% | 41 19,7% | 65 31,3% |
| Total · negres | 218 | 91 41,7% | 52 23,9% | 75 34,4% |
| Estàndard | 203 | 91 44,8% | 59 29,1% | 53 26,1% |
| Estàndard · blanques | 99 | 51 51,5% | 24 24,2% | 24 24,2% |
| Estàndard · negres | 104 | 40 38,5% | 35 33,7% | 29 27,9% |
| Ràpid | 223 | 102 45,7% | 34 15,3% | 87 39,0% |
| Ràpid · blanques | 109 | 51 46,8% | 17 15,6% | 41 37,6% |
| Ràpid · negres | 114 | 51 44,7% | 17 14,9% | 46 40,4% |
