Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 164Victòries · 54Taules · 41Derrotes · 69Estàndard · 92Ràpid · 72Blanques · 74Negres · 90
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 164 | 54 32,9% | 41 25,0% | 69 42,1% |
| Total · blanques | 74 | 26 35,1% | 18 24,3% | 30 40,5% |
| Total · negres | 90 | 28 31,1% | 23 25,6% | 39 43,3% |
| Estàndard | 92 | 29 31,5% | 35 38,0% | 28 30,4% |
| Estàndard · blanques | 38 | 14 36,8% | 15 39,5% | 9 23,7% |
| Estàndard · negres | 54 | 15 27,8% | 20 37,0% | 19 35,2% |
| Ràpid | 72 | 25 34,7% | 6 8,3% | 41 56,9% |
| Ràpid · blanques | 36 | 12 33,3% | 3 8,3% | 21 58,3% |
| Ràpid · negres | 36 | 13 36,1% | 3 8,3% | 20 55,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 155Victòries · 53Taules · 41Derrotes · 61Estàndard · 92Ràpid · 63Blanques · 69Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 155 | 53 34,2% | 41 26,5% | 61 39,4% |
| Total · blanques | 69 | 25 36,2% | 18 26,1% | 26 37,7% |
| Total · negres | 86 | 28 32,6% | 23 26,7% | 35 40,7% |
| Estàndard | 92 | 29 31,5% | 35 38,0% | 28 30,4% |
| Estàndard · blanques | 38 | 14 36,8% | 15 39,5% | 9 23,7% |
| Estàndard · negres | 54 | 15 27,8% | 20 37,0% | 19 35,2% |
| Ràpid | 63 | 24 38,1% | 6 9,5% | 33 52,4% |
| Ràpid · blanques | 31 | 11 35,5% | 3 9,7% | 17 54,8% |
| Ràpid · negres | 32 | 13 40,6% | 3 9,4% | 16 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 155Victòries · 53Taules · 41Derrotes · 61Estàndard · 92Ràpid · 63Blanques · 69Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 155 | 53 34,2% | 41 26,5% | 61 39,4% |
| Total · blanques | 69 | 25 36,2% | 18 26,1% | 26 37,7% |
| Total · negres | 86 | 28 32,6% | 23 26,7% | 35 40,7% |
| Estàndard | 92 | 29 31,5% | 35 38,0% | 28 30,4% |
| Estàndard · blanques | 38 | 14 36,8% | 15 39,5% | 9 23,7% |
| Estàndard · negres | 54 | 15 27,8% | 20 37,0% | 19 35,2% |
| Ràpid | 63 | 24 38,1% | 6 9,5% | 33 52,4% |
| Ràpid · blanques | 31 | 11 35,5% | 3 9,7% | 17 54,8% |
| Ràpid · negres | 32 | 13 40,6% | 3 9,4% | 16 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 155Victòries · 53Taules · 41Derrotes · 61Estàndard · 92Ràpid · 63Blanques · 69Negres · 86
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 155 | 53 34,2% | 41 26,5% | 61 39,4% |
| Total · blanques | 69 | 25 36,2% | 18 26,1% | 26 37,7% |
| Total · negres | 86 | 28 32,6% | 23 26,7% | 35 40,7% |
| Estàndard | 92 | 29 31,5% | 35 38,0% | 28 30,4% |
| Estàndard · blanques | 38 | 14 36,8% | 15 39,5% | 9 23,7% |
| Estàndard · negres | 54 | 15 27,8% | 20 37,0% | 19 35,2% |
| Ràpid | 63 | 24 38,1% | 6 9,5% | 33 52,4% |
| Ràpid · blanques | 31 | 11 35,5% | 3 9,7% | 17 54,8% |
| Ràpid · negres | 32 | 13 40,6% | 3 9,4% | 16 50,0% |
