Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 287Victòries · 78Taules · 55Derrotes · 154Estàndard · 225Ràpid · 62Blanques · 144Negres · 143
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 287 | 78 27,2% | 55 19,2% | 154 53,7% |
| Total · blanques | 144 | 45 31,3% | 22 15,3% | 77 53,5% |
| Total · negres | 143 | 33 23,1% | 33 23,1% | 77 53,9% |
| Estàndard | 225 | 61 27,1% | 50 22,2% | 114 50,7% |
| Estàndard · blanques | 113 | 36 31,9% | 18 15,9% | 59 52,2% |
| Estàndard · negres | 112 | 25 22,3% | 32 28,6% | 55 49,1% |
| Ràpid | 62 | 17 27,4% | 5 8,1% | 40 64,5% |
| Ràpid · blanques | 31 | 9 29,0% | 4 12,9% | 18 58,1% |
| Ràpid · negres | 31 | 8 25,8% | 1 3,2% | 22 71,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 280Victòries · 76Taules · 55Derrotes · 149Estàndard · 225Ràpid · 55Blanques · 141Negres · 139
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 280 | 76 27,1% | 55 19,6% | 149 53,2% |
| Total · blanques | 141 | 45 31,9% | 22 15,6% | 74 52,5% |
| Total · negres | 139 | 31 22,3% | 33 23,7% | 75 54,0% |
| Estàndard | 225 | 61 27,1% | 50 22,2% | 114 50,7% |
| Estàndard · blanques | 113 | 36 31,9% | 18 15,9% | 59 52,2% |
| Estàndard · negres | 112 | 25 22,3% | 32 28,6% | 55 49,1% |
| Ràpid | 55 | 15 27,3% | 5 9,1% | 35 63,6% |
| Ràpid · blanques | 28 | 9 32,1% | 4 14,3% | 15 53,6% |
| Ràpid · negres | 27 | 6 22,2% | 1 3,7% | 20 74,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 271Victòries · 73Taules · 55Derrotes · 143Estàndard · 225Ràpid · 46Blanques · 137Negres · 134
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 271 | 73 26,9% | 55 20,3% | 143 52,8% |
| Total · blanques | 137 | 44 32,1% | 22 16,1% | 71 51,8% |
| Total · negres | 134 | 29 21,6% | 33 24,6% | 72 53,7% |
| Estàndard | 225 | 61 27,1% | 50 22,2% | 114 50,7% |
| Estàndard · blanques | 113 | 36 31,9% | 18 15,9% | 59 52,2% |
| Estàndard · negres | 112 | 25 22,3% | 32 28,6% | 55 49,1% |
| Ràpid | 46 | 12 26,1% | 5 10,9% | 29 63,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 8 33,3% | 4 16,7% | 12 50,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 4 18,2% | 1 4,6% | 17 77,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 271Victòries · 73Taules · 55Derrotes · 143Estàndard · 225Ràpid · 46Blanques · 137Negres · 134
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 271 | 73 26,9% | 55 20,3% | 143 52,8% |
| Total · blanques | 137 | 44 32,1% | 22 16,1% | 71 51,8% |
| Total · negres | 134 | 29 21,6% | 33 24,6% | 72 53,7% |
| Estàndard | 225 | 61 27,1% | 50 22,2% | 114 50,7% |
| Estàndard · blanques | 113 | 36 31,9% | 18 15,9% | 59 52,2% |
| Estàndard · negres | 112 | 25 22,3% | 32 28,6% | 55 49,1% |
| Ràpid | 46 | 12 26,1% | 5 10,9% | 29 63,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 8 33,3% | 4 16,7% | 12 50,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 4 18,2% | 1 4,6% | 17 77,3% |
